Trending
flash नेपालको तराई लगायत विश्वभरि मनाउने गरिन्छ करवा चौथ flash प्रदेश सरकारबाट विनियोजित सञ्चार बजेटको भ्रमपूर्ण समाचार प्रति बुद्ध दर्पणको ध्यानाकर्षण खेल टी-२० विश्वकप : बंगलादेशविरुद्ध श्रीलंकाको ५ विकेटको जित समाज दाङमा बस दुर्घटना हुँदा १ जनाको मृत्यु, २१ घाइते राजनीति प्रदेश १ प्रदेशसभा बैठक : कात्तिक १५ सम्म स्थगित, कांग्रेसमै भाँडभैलो flash विजयनगरमा आज ६० प्रतिशत बढिलाई भिटामिन ‘ए’ र जुकाको औषधि खुवाइयो समाज पाँच वर्षमा १ लाखभन्दा बढी सवारी दुर्घटना, १० हजारभन्दा बढीको मृत्यु समाज सर्वोच्चका १४ न्यायाधीशले पूर्ण बैठक बहिस्कार गर्ने राजनीति चार वर्षअघि हारेका थिए, फेरि मत गन्दा २ भोटले वडाध्यक्ष जिते flash टोल विकास संस्था व्यवस्थापन तथा नेतृत्व विकास सम्बन्धि क्षमता अभिवृद्धि तालिम सुरु

समाजसेवी भरतले पल्टामाई मन्दिरमा चढाए १५ किलाेकाे घण्टी

बहादुरगंज, कपिलवस्तु

जिल्लाको कृष्णनगर नगरपालिका वडा नं ९ मा अवस्थित पल्टामाईको मन्दिरमा कृष्णनगर नगरपालिका वडा नं २ बस्ने मारवाड़ी सेवा समिति लक्ष्मी नारायण मंदिर सेवा सदनका उपाध्यक्ष तथा सामाजसेवि भरत कुमार बिरमीवालले १५ किलाेकाे घण्टी चढाएका हुन l

युगाै पुरानाे पल्टामाई मन्दिरकाे छुट्टै मन्यता रहेकाेले मन्दिर व्यावस्थापन गर्न सम्बन्धित पछलाई अग्रह समेत गरेका हुन ।

हिन्दुहरूकाे महानपर्व नवरात्रिमा नभई प्रतेक दिन सिंगारिएकाे हुनु पर्छ । बिरमीवालले भने धार्मीक अस्थासंग जाेडिएकाे मठमन्दिर तथा धार्मीक कार्यक्रममा सक्दो सहयोग गरि संस्कृति को संरक्षण गर्नु पर्ने बताए l

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP