Trending
flash विजयनगरमा ३ माेटरसाइकल एक आपसमा ठाेक्किए, १ जनाकाे मृत्युु, २ गम्भीर घाइते ( विस्तृत विवरण सहित) flash मेयर भोट माग्न व्यास्त, बुद्धभुमीका ५ वडामा देखियो हैजा, १ वालिकाको मृत्यु अन्तर्राष्ट्रिय रुसमा खानी दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको संख्या ५१ पुग्यो, दुई जनालाई २ महिनाको कैद समाज तराईमा मङ्सिरमै मुटु काम्ने जाडाे ! अन्तर्राष्ट्रिय दक्षिण अफ्रिकामा कोरोनाको नयाँ भेरियन्ट देखिएपछि भारतमा पनि उच्च सतर्कता समाज सीसीएमसीसीको बैठक बस्दै : सीमा नाकामा कडाइ तथा हवाई उडानबारे आवश्यक निर्णय गर्ने खेल आईसीसी महिला टी-२० : नेपाल युएई भिड्दै समाज जाजरकोटमा बस दुर्घटना, पाँच जनाको मृत्यु, २७ घाइते खेल आत्मानन्द कप : घरेलु टोली माङसेबुङको विजयी सुरुवात राजनीति एमाले महाधिवेशन : निर्वाचन प्रक्रिया आज

आर्यनपछि एनसिबीको निसानामा अनन्या

मुम्बई : लागुपदार्थ मुद्दाको अनुसन्धानका क्रममा एनसिबीको जाँचको दायरामा अभिनेत्री अनन्या पाण्डे पनि परेकी छन्। आर्यन खानको ड्रग्स च्याटमा अनन्याको नाम मुछिएपछि एनसिबीले अनन्यामाथि पनि छानबिन सुरु गरेको हो। 

आर्यन खानको ह्वाट्सएप च्याटमा अनन्याको नाम जोडिएपछि बिहीबार एनसिबी सोधपुछका लागि अनन्याको घर पुगेको थियो।

एनसिबीले बिहीबार र शुक्रबार लगातार अनन्यासँग सोधपुछ गरेको छ। भारतीय सञ्चारमाध्यमका अनुसार अनन्याले आफूले अहिलेसम्म ड्रग्स सेवन नगरेको बताएकी छन्। 

सन् २०१८ र २०१९ को बीचमा अनन्याले गाँजा सेवन गरेको कुरा आर्यन र अनन्याको ह्वाट्सएप च्याटबाट पत्ता लागेको एनसिबीले बताएको छ।

त्यसपछि पनि आर्यन र अनन्याबीच गाँजाको विषयमा कुरा भइरहने गरेको एनसिबीले दाबी गरेको छ।

अनुसन्धानको लागि अनन्याको मोबाइल र ल्यापटप एनसिबीले जफत गरेको छ। गत अक्टोबर ३ मा आर्यन ड्रग्स केसमा समातिएका थिए।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP