Trending
flash विजयनगरमा ३ माेटरसाइकल एक आपसमा ठाेक्किए, १ जनाकाे मृत्युु, २ गम्भीर घाइते ( विस्तृत विवरण सहित) flash मेयर भोट माग्न व्यास्त, बुद्धभुमीका ५ वडामा देखियो हैजा, १ वालिकाको मृत्यु अन्तर्राष्ट्रिय रुसमा खानी दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको संख्या ५१ पुग्यो, दुई जनालाई २ महिनाको कैद समाज तराईमा मङ्सिरमै मुटु काम्ने जाडाे ! अन्तर्राष्ट्रिय दक्षिण अफ्रिकामा कोरोनाको नयाँ भेरियन्ट देखिएपछि भारतमा पनि उच्च सतर्कता समाज सीसीएमसीसीको बैठक बस्दै : सीमा नाकामा कडाइ तथा हवाई उडानबारे आवश्यक निर्णय गर्ने खेल आईसीसी महिला टी-२० : नेपाल युएई भिड्दै समाज जाजरकोटमा बस दुर्घटना, पाँच जनाको मृत्यु, २७ घाइते खेल आत्मानन्द कप : घरेलु टोली माङसेबुङको विजयी सुरुवात राजनीति एमाले महाधिवेशन : निर्वाचन प्रक्रिया आज

लायन्स क्लब अफ शिवराजद्वारा राहत वितरण

राम अवतार चाैधरी, चन्द्रौटा । लायन्स क्लब अफ शिवराजले कपिलवस्तुको एक विपन्न परिवारलाई राहत वितरण गरेकाे छ । जिल्लाको शिवराज-३, साेनबर्षीमा रहेकाे विपन्न परिवारलाई राहत वितरण गरिएकाे शिवराजले जनाएको छ ।

चाँड पर्वकाे बेला कसैले भाेकाे बस्न नपराेस् भन्ने उद्देश्यले लायन्स क्लबले विपन्न परिवारलाई १ बाेरा चामल, २ किलाे नुन, २ लिटर खाने तेल र २ किलाे दाल शुक्रबार हस्तान्तरण गरिएकाे क्लबका अध्यक्ष कमल पाण्डे बताए । आर्थिक अवस्था कमजाेर रहनुका साथै घरमा कमाउने मान्छे नभएकाेले श्रीमानकाे क्रिया खर्च समेत जुटाउन नसक्ने भएकाले केही मात्रामा भए पनि टेवा पुग्ने उनले जनाए ।

विगत एक महिना देखि भैरहवा मेडिकल कलेजमा उपचारको क्रममा कार्तिक ९ गते श्रीमानकाे मृत्यु भएकाे थियाे । ३२ बर्षिय सुघरी केवटकाे जस्तापाताले छाएकाे झुप्राेमा २ वटा सानासाना बच्चा सहित बसाेबास गर्दै आएकी छन् ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP