Trending
flash अजम्मरी सामुदायिक बनको पहिलो साधारण सभा सम्पन्न flash विपतमा वाल संरक्षणको विषयमा छलफल flash शिक्षक अभावमा तीन महिनादेखि विद्यालयमा पढाइ प्रभावित समाज पत्रकारहरुनै विधानविपरित राजनीतिक दलको नेतृत्वमा, कसले गर्ने कारवाही ? अपराध मुद्दा मिलाएर जेलमुक्त गराइदिन्छु भन्दै पैसा ठग्ने महिला पक्राउ राजनीति पार्टीलाई कहिल्यै फुट्न नदिने सङ्कल्पका साथ अध्यक्षमा उम्मेदवारी घाेषणा गर्दछु : कमल थापा राजनीति बद्री पाण्डेले कांग्रेस सहमहामन्त्रीमा उम्मेदवारी दिने समाज २४ घण्टामा २ सय ५९ जनामा काेराेना पुष्टि, २ सय ६४ जना निकाे समाज भीरबाट लडेर महिलाको मृत्यु राजनीति केपी ओलीले दर्ता गराए अध्यक्षमा उम्मेदवारी

माओवादी केन्द्र कपिलवस्तुको वैठक सम्पन्न

कपिलवस्तु,-नेकपा माओवादी केन्द्र जिल्ला समन्वय समिति कपिलवस्तुको बैठक सम्पन्न भएको छ । बुधवार गोरुसिगेमा बसेको बैठकले केन्द्रीय निर्देशन अनुसार जिल्लामा पार्टीलाई थप मजबुत बनाउने र आगामी ४ गते हुने वडा सम्मेलनको तयारी सँगै जिम्मेवार बाँडफाँड समेत गरिएको छ ।

बैठकमा दश वटै पालिकाका अध्यक्ष तथा प्रतिनिधिले सदस्यता नवीकरणको विषयमा रिपोर्टिङ गरेका थिए । जिल्लामा हाल सम्म ७ हजार सदस्यता अनलाइनमा ईन्ट्री भइसकेको र १ हजार इन्ट्रीको तयारीमा रहेको जिल्ला कार्यालय सचिव सरोज खनालले बताउनुभयो ।

नेकपा माओवादी केन्द्रका जिल्ला इन्चार्ज कमल चुदालीलले पार्टीको विधान,निर्वाचन कार्यविधि बमोजिम मङ्सिर ४ गते वडा सम्मेलन गर्न निर्देशन दिनुभयो । स्वच्छ रूपमा निर्वाचन गरी नयाँ नेतृत्व सहित पार्टीलाई थप मजबुत बनाउनुपर्ने जिकिर गर्नुभयो ।

बैठकले वडा सम्मेलनको लागि सम्पूर्ण जिल्ला सदस्य र पालिका अध्यक्ष तथा इन्चार्जलाई जिम्मेवारी प्रदान गरिएको जिल्ला संयोजक रामचन्द्र शाह(विष्णु)ले बताउनुभयो । सम्मेलनको तयारी पुरा भएकोले आफ्नो जिम्मेवारी पुरा गर्न आग्रह गर्नुभयो ।

बैठक जिल्ला संयोजक रामचन्द्र शाहको अध्यक्षता,जिल्ला इन्चार्ज कमल चुदालीको प्रमुख आतिथ्यता तथा केन्द्रीय सल्लाहकार सदस्य रामलौटर तिवारी,ज्येष्ठ कम्युनिस्ट मंन्चका केन्द्रीय सदस्य भानुप्रकाश श्रेष्ठ,नेकपा माओवादी केन्द्र प्रदेश सचिवालय सदस्य रुद्रलाल बन्जाडे,प्रदेश सदस्य जनी बन्जाडे,सत्यनारायण त्रिपाठीको सहभागितामा भएको बैठकको सञ्चालन जिल्ला कार्यालय सचिव सरोज खनालले सञ्चालन गर्नुभएको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP