Trending
flash अजम्मरी सामुदायिक बनको पहिलो साधारण सभा सम्पन्न flash विपतमा वाल संरक्षणको विषयमा छलफल flash शिक्षक अभावमा तीन महिनादेखि विद्यालयमा पढाइ प्रभावित समाज पत्रकारहरुनै विधानविपरित राजनीतिक दलको नेतृत्वमा, कसले गर्ने कारवाही ? अपराध मुद्दा मिलाएर जेलमुक्त गराइदिन्छु भन्दै पैसा ठग्ने महिला पक्राउ राजनीति पार्टीलाई कहिल्यै फुट्न नदिने सङ्कल्पका साथ अध्यक्षमा उम्मेदवारी घाेषणा गर्दछु : कमल थापा राजनीति बद्री पाण्डेले कांग्रेस सहमहामन्त्रीमा उम्मेदवारी दिने समाज २४ घण्टामा २ सय ५९ जनामा काेराेना पुष्टि, २ सय ६४ जना निकाे समाज भीरबाट लडेर महिलाको मृत्यु राजनीति केपी ओलीले दर्ता गराए अध्यक्षमा उम्मेदवारी

कपिलवस्तुः शिवराज वडा नं. ६ मा नेकपा (एस)को वडा कमिटी गठन

वाणगंगा ।
कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका वडा नं. ६ मा नेकपा (एकीकृत समाजवादी)ले सुरज कुमार शुक्लाको अध्यक्षतामा वडा कमिटी गठन गरेको छ । विहीबार शुक्लाको अध्यक्षतामा गठन भएको २५ सदस्यिय वडा कमिटीको उपाध्यक्षमा संगीता पासी, सचिवमा राजेश पासी, उप–सचिवमा शान्ति थारु रहनुभएको पार्टीका नगर अध्यक्ष सरोज पौडेलले जानकारी दिनुभयो ।

उक्त अवसरमा राम बहादुर चौधरीसहित २० जना विभिन्न पार्टी परित्याग गरी नेकपा (एस)मा प्रवेश गरेका छन् । नव प्रवेशीलाई पार्टीका केन्द्रीय सदस्य तथा जिल्ला इन्चार्ज क्षेत्र बहादुर खत्रीले अविर र माला लगाइ पार्टी प्रवेश गराउनुभएको थियो ।

वडा भेलामा बोल्दै केन्द्रीय सदस्य क्षेत्रीले बैज्ञानिक समाजवादको यात्रा तय गर्न सबै आ-आफ्नो ठाउँबाट लाग्नुपर्नेमा जोड दिनुभयो । कम्युनिष्ट पार्टी भित्र दक्षिणपन्थी, अवसरवाद मौलाएको भन्दै त्यसलाई चिर्न नेकपा (एस) पुर्नगठन गर्नुपरेको बताउनुभयो ।

पार्टी केन्द्रीय सदस्य तथा जिल्ला सह इन्चार्ज मीना परियारले मधेसी जनताको मुक्तिको लागि नेकपा (एस) ले निर्णायक भूमिका खेल्ने विश्वास व्यक्त गर्नुभयो । बर्षौसम्म थिचोमिचोमा पारिएका समुदायको लागि आफ्नो पार्टीले माथि उठाउने काम गर्ने भन्दै कलम चुनाव चिह्न मार्फत गाउँ गाउँमा पार्टी निर्माणको विकल्प नभएको बताउनुभयो ।

नगर कमिटी अध्यक्ष सरोज पौडेको अध्यक्षतामा भएको भेलामा लुम्बिनी प्रदेश कमिटी सदस्य जिवलाल पौडेल, जिल्ला पार्टी उप सचिव ओमप्रकाश कुर्मी, जिल्ला सदस्य लिलामणी आचार्य लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

पार्टीको आधार इलाकाका रुपमा चिनिएको शिवराज वडा नं. ६ मा वडा कमिटी गठन भएसंगै नेकपा (एस)ले ६ वडामा वडा कमिटी गठन गर्न सफल भएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP