Trending
flash विजयनगरमा ३ माेटरसाइकल एक आपसमा ठाेक्किए, १ जनाकाे मृत्युु, २ गम्भीर घाइते ( विस्तृत विवरण सहित) flash मेयर भोट माग्न व्यास्त, बुद्धभुमीका ५ वडामा देखियो हैजा, १ वालिकाको मृत्यु अन्तर्राष्ट्रिय रुसमा खानी दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको संख्या ५१ पुग्यो, दुई जनालाई २ महिनाको कैद समाज तराईमा मङ्सिरमै मुटु काम्ने जाडाे ! अन्तर्राष्ट्रिय दक्षिण अफ्रिकामा कोरोनाको नयाँ भेरियन्ट देखिएपछि भारतमा पनि उच्च सतर्कता समाज सीसीएमसीसीको बैठक बस्दै : सीमा नाकामा कडाइ तथा हवाई उडानबारे आवश्यक निर्णय गर्ने खेल आईसीसी महिला टी-२० : नेपाल युएई भिड्दै समाज जाजरकोटमा बस दुर्घटना, पाँच जनाको मृत्यु, २७ घाइते खेल आत्मानन्द कप : घरेलु टोली माङसेबुङको विजयी सुरुवात राजनीति एमाले महाधिवेशन : निर्वाचन प्रक्रिया आज

नेपाल विद्यालय कर्मचारी परिषदमा भुसाल


नेपाल विद्यालय कर्मचारी परिषद कपिलवस्तुको जिल्ला सम्मेलन सम्पन्न भएको छ । सम्मेलनले अध्यक्षमा यमलाल भुसाल,उपाध्यक्षमा माला केसी,सचिवमा नविन अर्याल,कोषाध्यक्षमा गोपाल कृष्ण दुबे सहित ११ सदस्य समिति चयन गरिएको छ । विद्यालयमा कार्यरत कर्मचारीहरुलाई एकजुट बनाई समिति चयन गरिएको हो । कर्मचारीलाई परेका समस्या समाधानको लागि पुर्ण रुपमा लागि पर्ने अध्यक्ष भुसालले प्रतिबद्धता जनाउनुभयो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP