Trending
flash अजम्मरी सामुदायिक बनको पहिलो साधारण सभा सम्पन्न flash विपतमा वाल संरक्षणको विषयमा छलफल flash शिक्षक अभावमा तीन महिनादेखि विद्यालयमा पढाइ प्रभावित समाज पत्रकारहरुनै विधानविपरित राजनीतिक दलको नेतृत्वमा, कसले गर्ने कारवाही ? अपराध मुद्दा मिलाएर जेलमुक्त गराइदिन्छु भन्दै पैसा ठग्ने महिला पक्राउ राजनीति पार्टीलाई कहिल्यै फुट्न नदिने सङ्कल्पका साथ अध्यक्षमा उम्मेदवारी घाेषणा गर्दछु : कमल थापा राजनीति बद्री पाण्डेले कांग्रेस सहमहामन्त्रीमा उम्मेदवारी दिने समाज २४ घण्टामा २ सय ५९ जनामा काेराेना पुष्टि, २ सय ६४ जना निकाे समाज भीरबाट लडेर महिलाको मृत्यु राजनीति केपी ओलीले दर्ता गराए अध्यक्षमा उम्मेदवारी

शिवराजका पौडेल तिन दिनदेखि बेपत्ता

कपिलवस्तु -कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका वडा ५ का एक युवक बेपत्ता भएका छन ।शिवराज ५ निवासि ३३ वर्षिय विक्रम पौडेल विगत तिन दिन देखि सम्र्पक विहिन अवस्थामा रहेको पारिवारिक स्रोतले जनाएको छ ।

शुक्रबार साँझको समयमा जिल्लाको बुद्धभूमी नगरपालिका बुड्डिमा अवस्थित ससुराल हिँडेका पौडेल हाल सम्म पनि संम्पर्कमा नआएको परिवारले जनाएका छन ।

त्यस्तै बेपत्ता पौडेलले सवार गरेको मोटरसाईकल सनिवार विहान बुद्धभूमी   ९ बेल नदि नजिकै बेवासिसे अवस्थामा फेला परेको र पुन आज (आईतबार )विहान मोवाईल पनि बेल नदिमै भटिएको वडा प्रहरी कार्यालय चन्द्रौटाले जनाएको छ ।बेपत्ता युवकको खोजि कार्य भइरहेको वडा प्रहरी कार्यलय चन्द्रौटाले जनाएको छ ।

उता नेकपा एमाले शिवराज नगर कमिटि र ब्यापार संघ कपिलवस्तुले प्रेश विज्ञिप्ति जारी गर्दै बेपत्ता पौडलको खोजि कार्य गर्न सम्वन्धित सबै पक्षलाई आग्रह गरेको छ । साथै दुबै प्रेश विज्ञिप्तिमा प्रशाशनले हालसम्म पनि बेपत्ता युवकको विषयमा ठोस निर्णय लिन नसेको भन्दै आपत्ति जनाएका छन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP