Trending
समाज विकास निर्माणको कामलाई अघि बढाउन छुट्टै कानुन आवश्यक छ : अर्थमन्त्री शर्मा flash राष्ट्रपति भण्डारी भोलि कपिलवस्तु आउँदै : सम्पूर्ण तयारी पुरा flash लोसपा अध्यक्ष ठाकुरसहितका नेता कपिलवस्तु आउदै समाज नेपालमा काेराेनाविरुद्धकाे खाेप लगाउनेकाे सङ्ख्या १ कराेड नाघ्याे राजनीति अदालतकाे अवस्था गम्भीर छ, विश्वकाे ध्यान नेपालतिर छ : अध्यक्ष दाहाल अपराध नक्कली ब्लुबुक बनाई चोरीको मोटरसाइकल चलाउने २ जना पक्राउ खेल प्रदेश २ लाई हराउँदै लुम्बिनी फाइनलमा समाज अत्यावश्यक काम नपरी विदेश नजान सरकारको आग्रह flash शिवराजमा ३ महिने ब्युटिसियन तालिम सुरु flash शिवराज ३ मा ढकिया निर्माण तालिम सकियो

बेपत्ता पौडेलको खोजीमा भोलिदेखि कुकुर परिचालन गर्ने

कपिलवस्तु । चार दिन देखि बेपत्ता रेहेका कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका वडा न ५ निवासि विक्रम पौडेलको खोजिकार्य गर्न कुकुर परिचालन गर्ने भएको छ । शिवराज ५का ३३ वर्षिय युवा पौडेलको हाल सम्म पनि स्थिति अज्ञात छ । लगातार ४ दिन देखि प्रहरी प्रशासन ,स्थानिय लगायतले खोजि कार्य गर्दा पनि नभेटिए पछि भोलिदेखि बेपत्ता पौडेलको खोजीमा तालिमप्राप्त कुकुरसहित प्रहरी टोली परिचालन गरेर खोजिकार्य अगाडि बढाउने वडा प्रहरी कार्यालय चन्द्रौटाले जनाएको छ ।

कर्णालि प्रदेश प्रहरी मातहत रहेको एउटा तालिमप्राप्त कुकुरसहित भोलि (मंगलबार) देखि प्रहरी खोजीकाममा जुट्ने तयारी भएको वडा प्रहरी कार्यालय चन्द्रौटाका प्रहरी निरीक्षक शङ्कर आचार्यले जानकारी दिनु भयो ।चार दिन बित्दा समेत उहाँ नभेटिएपछि प्रदेश मुकामबाट तालिमप्राप्त कुकुरसहितको प्रहरी टोली झिकाएर परिचालनमा लाग्ने तयारी भएको उहाँले बताउनु भयो ।

परिवारजनको निवेदनपछि जिल्ला प्रहरी कार्यालयले पनि बेपत्ता पौडेलको खोजपडताल जारी राखेको छ । बेपत्ता पौडेलले सवार गरेको मोटरसाइकल शनिवार बिहान बुद्धभूमी ९ बेल नदी नजिकै बेवारिसे अवस्थामा फेला परेको थियो । मोटरसाइकल फेला परेपछि उहाँको खोजतलास गर्दा आइतबार बिहान मोबाइल पनि बेल नदिनै भेटिएको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP