Trending
समाज विकास निर्माणको कामलाई अघि बढाउन छुट्टै कानुन आवश्यक छ : अर्थमन्त्री शर्मा flash राष्ट्रपति भण्डारी भोलि कपिलवस्तु आउँदै : सम्पूर्ण तयारी पुरा flash लोसपा अध्यक्ष ठाकुरसहितका नेता कपिलवस्तु आउदै समाज नेपालमा काेराेनाविरुद्धकाे खाेप लगाउनेकाे सङ्ख्या १ कराेड नाघ्याे राजनीति अदालतकाे अवस्था गम्भीर छ, विश्वकाे ध्यान नेपालतिर छ : अध्यक्ष दाहाल अपराध नक्कली ब्लुबुक बनाई चोरीको मोटरसाइकल चलाउने २ जना पक्राउ खेल प्रदेश २ लाई हराउँदै लुम्बिनी फाइनलमा समाज अत्यावश्यक काम नपरी विदेश नजान सरकारको आग्रह flash शिवराजमा ३ महिने ब्युटिसियन तालिम सुरु flash शिवराज ३ मा ढकिया निर्माण तालिम सकियो

पाकिस्तानले भारतलाई आफ्नो भूमि हुँदै अफगानिस्तानमा सहायता सामग्री पुर्‍याउन अनुमति दिने

काठमाण्डाै – पाकिस्तानले आफ्नो भूमि हुँदै अफगानिस्तानमा सहायता सामग्री पुर्‍याउन भारतलाई अनुमति दिने भएको छ । भारतले एक महिनाअघि नै पाकिस्तानको बाटो हुँदै अफगानिस्तानमा सहायता सामग्री पुर्‍याउन अनुमति मागे पनि पाकिस्तानले बल्ल अनुमति दिने भएको हो । 

पाकिस्तानी प्रधानमन्त्री इमरान खानले भारतलाई छिटै अनुमति दिइने बताउनुभएको बीबीसीले जनाएको छ । पाकिस्तानले आफ्नो भूमि हुँदै ५० हजार मेट्रिक टन गहुँ अफगानिस्तान लैजान दिने बताएको खबरमा उल्लेख छ । तर यो विषयमा अझै एक पटक भारतसँग कुरा हुने पाकिस्तानको भनाइ छ ।

यस्तै भारतमा उपचार गराइरहेका अफगानी नागरिकलाई पनि पाकिस्तानले आफ्नो भूमि हुँदै स्वदेश फर्कने अनुमति दिएको छ ।

केही समयअघि अफगानिस्तानको विषयलाई लिएर भारतमा भएको आठ देशको बैठकले पनि पाकिस्तानले सहायता सामग्रीमा अवरोध गर्न नहुने निष्कर्ष निकालेको थियो । 

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP