Trending
flash अजम्मरी सामुदायिक बनको पहिलो साधारण सभा सम्पन्न flash विपतमा वाल संरक्षणको विषयमा छलफल flash शिक्षक अभावमा तीन महिनादेखि विद्यालयमा पढाइ प्रभावित समाज पत्रकारहरुनै विधानविपरित राजनीतिक दलको नेतृत्वमा, कसले गर्ने कारवाही ? अपराध मुद्दा मिलाएर जेलमुक्त गराइदिन्छु भन्दै पैसा ठग्ने महिला पक्राउ राजनीति पार्टीलाई कहिल्यै फुट्न नदिने सङ्कल्पका साथ अध्यक्षमा उम्मेदवारी घाेषणा गर्दछु : कमल थापा राजनीति बद्री पाण्डेले कांग्रेस सहमहामन्त्रीमा उम्मेदवारी दिने समाज २४ घण्टामा २ सय ५९ जनामा काेराेना पुष्टि, २ सय ६४ जना निकाे समाज भीरबाट लडेर महिलाको मृत्यु राजनीति केपी ओलीले दर्ता गराए अध्यक्षमा उम्मेदवारी

शाह र कनोडियाको साथ पाएपछि ब्रम्हानन्द बलियो,पोख्रेललाई ढुङ्गा चपाए सरह

कपिलवस्तु ।
नेपाली काग्रेस क्षेत्र न ३ को क्षेत्रीय सभापतिको लागि दुइ जनाको कडा प्रतिस्प्रधा हुने देखिएको छ । बुधवार हुने निर्वाचनमा देउवा पक्षधर रहेका बम्हान्द उपाध्याय बलियो देखिएका छन् । नगर अधिवेशनमा जिल्लाका अधिकांश पालिकामा पौडल पक्षधरका निर्वाचत भएपनि अहिले उनै नेताहरु देउवा प्यानलमा गएपछि क्षेत्रीय निर्वाचनमा देउवा प्यानल वलियो हुने ंसंकेत रहेको छ ।

पौडेल पक्षका जिल्ला सभापति सुरेन्द्रराज आचार्यको समर्थनमा उम्मेदवार बनेका हरि पोख्रेललाई यो निर्वाचन ढुगां चपाए सरह हुने भएको छ । नगरका आफ्ना सहकर्मीहरु नै विपक्षमा देखिएपछि उनलाई सकस हुने देखिएको छ । जिल्ला नेता हुमाकान्त खनालले भने आन्तरिक रुपमा पोख्रेललाइ सहयोग गरेका छन् ।

संघिय सांसद अभिषेक प्रताप शाह र प्रदेश सभा सदस्य विरेन्द्र कनोडियाको साथ पाएपछि उपाध्याय बलियो देखिएका हुन । उपाध्यायको झण्डै तिन सय बढी मत आउन सक्ने आंकलन गरिएको छ भने पोख्रेलको डेढ सय भन्दा कम नै मत आउने अनुमान रहेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP