Trending
समाज गर्भवतीको मृत्युले झापाको ग्वाल्डुब्बा तनावग्रस्त flash कपिलवस्तुको बुद्धभूमिमा पानीमा डुबेर डेढ वर्षिया बालिकाको मृत्यु flash कुष्ठरोग तथा हाईड्रोसिलका बिरामीको निःशुल्क उपचार, बिरामीद्धारा खुसी व्यक्त राजनीति कमल थापा र राजेन्द्र लिङ्देनद्वारा अध्यक्षमा उम्मेदवारी दर्ता समाज ट्याक्टर दुर्घटनामा २ को मृत्यु, १२ घाइते अपराध सौतेनी छोरालाई विष खुवाई मारेर भागेकी महिला पक्राउ राजनीति म अन्तिम पटक चुनाव लड्छु : सुजाता कोइराला राजनीति कांग्रेस र माओवादीले प्रधानन्यायाधीशविरुद्ध महाभियोग लगाउने समाज पहिलोपटक आयो १ लाख ८८ हजार मोडर्ना खोप flash अपाङ्गता दिवसको अवसरमा शिवराज २ मा अन्तरक्रिया सम्पन्न

कपिलवस्तुमा शनिवार माओवादीको दश पालिकामा नगर सम्मेलन हुँदै


नेकपा माओवादी केन्द्रको केन्द्रीय कार्यक्रम अन्तर्गत शनिवार देशभरका स्थानीय तहमा सम्मेलनको तयारी रहेको छ । कपिलवस्तुका दश वटै स्थानीय तहमा नगर सम्मेलनको तयारी पुरा भएको जिल्ला संयोजक विष्णु शाहले बताउनुभयो । जिल्लाका सबै वडा वाट छानिएका प्रतिनिधिहरू सम्मेलनमा सहभागी हुने उहाँले बताउनुभयो । शिवराज नगर कमिटीले सम्मेलनको तयारी पुरा गरेको छ । 
शिवराज नगरपालिका वडा ३ सुपा देउराली रिसोर्टमा हुने सम्मेलन वाट नयाँ नेतृत्व चयन हुने नगर अध्यक्ष दिनेश पुनले बताउनुभयो । सम्मेलनलाई सव्य भव्य बनाउन सबैको सहयोग रहने बताउँदै पार्टीलाई गतिशील बनाउन सम्मेलनले महत्त्वपूर्ण भूमिका खेल्ने बताउनुभयो । सबै वडाका झन्डै ५ सय नेता कार्यक्रता सहभागी हुने अध्यक्ष पुनले बताउनुभयो ।
यस्तै बुद्धभुमि नगर कमिटीले पनि सम्मेलनको तयारी पुरा गरेको छ । नगर कमिटी सचिव रावेन्द्र कुमार ठाकुरका अनुसार सम्मेलनलाई व्यवस्थित बनाउन केही दिन अघि देखि नै तयारी गरिरहेको बताउनुभयो । ४ सय बढी कार्यक्रता सहभागि गराउने तयारी भइरहेको ठाकुरले बताउनुभयो । अन्य पालिकाका कमिटीहरूले पनि सम्मेलनको तयारी गरिरहेका छन् ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP