Trending
flash भ्रष्टाचार मुद्दामा मुछिएका सांसद यादव निलम्बित अन्तर्राष्ट्रिय नेतन्याहूले सार्वजनिक गरे युद्धपछिको गाजाबारे योजना राजनीति परराष्ट्रमन्त्री साउद र भारतीय विदेशमन्त्री जयशंकरबीच भेटवार्ता राजनीति साँस्कृतिक महोत्सवमा सहभागी हुन प्रधानमन्त्री आज सर्लाही जाने समाज आज माघ शुक्ल पूर्णिमा, स्वस्थानी व्रत समापन गरिँदै समाज पर्खाल ढल्दा एकजनाको मृत्यु अपराध प्रसूति गृहबाट चोरिएको शिशु काँडाघारीमा फेला, महिला पक्राउ समाज टिकटक खुला गर्ने इन्टरनेट कम्पनीसँग प्राधिकरणले माग्यो स्पष्टीकरण खेल वाफ च्याम्पियनसिपमा नेपालले आज प्यालेस्टाइनसँग खेल्ने flash कृष्णनगरको अस्थायी बस पार्क पुरानो नगरपालिका प्राङ्गणमा

आज भिडियोबाट मन्त्रिपरिषद् बैठक

काठमाडौं
प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सोमबार मन्त्रिपरिषद्को बैठक बोलाएका छन् । सिंगापुरको नेशनल युनिभर्सिटी हस्पिटलमा उपचार गराइरहेका ओलीले भिडियो कन्फरेन्समार्फत मन्त्रिपरिषद्को बैठक चलाउने जनाइएको छ ।

स्रोतका अनुसार बैठक सोमबार दिउँसो १२ बजेका लागि बोलाईएको छ । प्रधानमन्त्री ओली उपचारमा जानुअघि नियमावली संशोधन गरी प्रधानमन्त्री देशबाहिर रहेका समयमा भिडियो कन्फरेन्समार्फत बैठक बस्नसक्ने व्यवस्था गरिएको थियो ।

प्रधानमन्त्री ओली अहिले उपचारका लागि सिंगापुरमा छन् । सिंगापुर बसाइ कति लामो हुने भन्ने टुंगो लागेको छैन । बाह्र वर्षअघि मिर्गौला प्रत्यारोपण गरेका ओली स्वास्थ्यमा समस्या देखिएपछि यही ५ गते उपचारका लागि त्यसतर्फ गएका थिए । त्यसको १० दिन अघि उनी सिंगापुरबाट फर्केका थिए ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP