Trending
समाज सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल प्रधान कार्यालयमा योग विज्ञान शिविर राजनीति मेलम्ची आयोजनाले हेडबक्स सार्ने प्रक्रिया शुरु गर्‍यो समाज दुबईको रोजगारी छाडेर गाउँमै घाँसखेतीमा रमाएका गोपाल आर्थिक एक वर्षमा ६० करोड बढीको करेन्ट चाउचाउ विदेश निर्यात राजनीति गृहमन्त्री लामिछानेविरुद्धको रिटको सुनुवाइ संयुक्त इजलासमा आर्थिक निर्माण व्यवसायीको बाँकी भुक्तानी असार मसान्तसम्म गरिसक्छौँ : मन्त्री महासेठ राजनीति औद्योगिक क्रान्तिमा परेका देशका चुनौती सम्बोधन गर्न प्रधानमन्त्रीको आग्रह समाज जंगली च्याउ खाँदा पाँचजना बिरामी खेल युरोकपमा इङ्ल्याण्ड र नेदरल्याण्ड्स विजयी खेल सुपर एटको समीकरण पूरा

आज भिडियोबाट मन्त्रिपरिषद् बैठक

काठमाडौं
प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सोमबार मन्त्रिपरिषद्को बैठक बोलाएका छन् । सिंगापुरको नेशनल युनिभर्सिटी हस्पिटलमा उपचार गराइरहेका ओलीले भिडियो कन्फरेन्समार्फत मन्त्रिपरिषद्को बैठक चलाउने जनाइएको छ ।

स्रोतका अनुसार बैठक सोमबार दिउँसो १२ बजेका लागि बोलाईएको छ । प्रधानमन्त्री ओली उपचारमा जानुअघि नियमावली संशोधन गरी प्रधानमन्त्री देशबाहिर रहेका समयमा भिडियो कन्फरेन्समार्फत बैठक बस्नसक्ने व्यवस्था गरिएको थियो ।

प्रधानमन्त्री ओली अहिले उपचारका लागि सिंगापुरमा छन् । सिंगापुर बसाइ कति लामो हुने भन्ने टुंगो लागेको छैन । बाह्र वर्षअघि मिर्गौला प्रत्यारोपण गरेका ओली स्वास्थ्यमा समस्या देखिएपछि यही ५ गते उपचारका लागि त्यसतर्फ गएका थिए । त्यसको १० दिन अघि उनी सिंगापुरबाट फर्केका थिए ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP