Trending
समाज पोखरा हिँडेको सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटना flash कृष्णनगर विद्युत केन्द्रद्धारा लक्ष्य अनुसारको राजस्व संकलन गर्न सफल flash नेकपा एमाले कपिलवस्तुले मनायो वृक्षरोपण गरि पुष्पलालकाे ४६ औँ स्मृति दिवस flash करोडौका सोलार भन्सार छुट गराउन चलखेल राजनीति प्रधानमन्त्री ओलीलाई विश्वासको मत दिन एमालेको ‘ह्वीप’ राजनीति मेलम्ची नआएसम्म वैकल्पिक माध्यमबाट काठमाडौँवासीलाई पानी खुवाउनू : मन्त्री यादव समाज ढोरपाटनको प्रकृतिसँग रम्न चाहने पर्यटक सडक सास्तीले बीचैबाट फर्कन्छन् समाज मामाघर गएका बालकको सेप्टिक ट्यांकीमा खसेर ज्यान गयो राजनीति भारतसँगको असमान सम्झौता नसच्याएसम्म नेपालको विकास हुँदैन : डा.बाबुराम समाज पूर्वप्रधानमन्त्री चन्दलाई भेट्न उद्योगमन्त्री अस्पतालमा

अन्तराष्ट्रिय कराते प्रतियोगितामा प्रथम नेपाली टिमलाई स्वागत

माधव बेल्वासे
कपिलवस्तु भाद्र ९
भारतको हरियाणामा गुडकमिटि सेन्टरमा आयोजित तेस्रो अन्तराष्ट्रिय कराते प्रतियोगितामा नेपाल प्रथम भएको छ । कराते प्रतियोगितामा प्रदेश ५ का ३५ जना कराते खेलाडी सहभागी भएका थिए । भदौ ८ गते भएको उक्त प्रतियोगितामा नेपाल प्रथम भएको भन्दै स्वागत तथा वधाई प्रदान भएको छ ।

व्यापार संघ कपिलवस्तुको आयोजनामा आयोजित उक्त वधाई तथा स्वागत कार्यक्रममा शिवराज नगरपालिकाका नगरप्रमुख नेत्रराज अधिकारीले खेलाडीले राष्ट्रको नाम चिनाउन सफल भएको वताए ।
विदेशी शक्तिशाली राष्ट्रहरु सग पनि प्रतिष्प्रधा गरेर जित हासिल गर्न सक्नु ठुलो सफता भएको जिकिर गरे । खेलाडीहलाई शिवराज नगरपालिकाले १० थान पोषाक वितरण गरेको थियो भने सहभागि हुँदा आवश्यक पर्ने दर्ता शुल्क र आवत(जावतमा लाग्ने यातायात खर्च समेत उपलब्ध गराएको जनाए ।

खेलमा सहभागि भएर बिजयी भएर आएकोमा शिवराज नगरपालिका उपप्रमुख शिवकुमारी थारुले धन्यवाद दिइन । थारुले स्वच्छ मष्तिस्क असल बिचार हुने बताउँदै खेलले कुलतबाट टाढा रहन सहयोग गर्दै समाजलाई परिवर्तन गर्न सक्ने जनाए ।
व्यापार संघ कपिलवस्तुका अध्यक्ष महादेव पोख्रेलले नेपालको प्रतिनिधित्व गर्दै नेपालको झन्डा बिदेशमा फरफराएर एतिहासिक जित हासिक गरेको वताए । पछिल्लो समय सरकारले खेल प्रति थोरै भए पनि चासो बढाएको भन्दै अव खेलाडी जागरुक हुनुपर्ने वताए ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP