Trending
समाज बिहानदेखि लागेको कुहिरो हट्दै, मौसम खुल्न थालेसँगै उडान अवतरण सुरु समाज सुकुम्बासी बस्तीको समस्यालाई लिएर मेयर बालेन्द्र शाहद्वारा प्रधानमन्त्री देउवासँग छलफल राजनीति बागलुङका मतदाताको गुनासो : नेताले सधैँ जिते, जनताले कहिल्यै जितेनौँ’ अपराध नक्कली प्रशासकीय अधिकृत पक्राउ समाज संसद भवन तत्काल खाली गर्न नेपाल पर्यटन बोर्डका वरिष्ठ निर्देशक ऐरको माग राजनीति धनुषा ४ मा एमालेका रघुवीर महासेठ विजयी राजनीति चुनाव हारेपछि नियमित सेवामा फर्किए डाक्टर समाज मोटरसाइकल दुर्घटनामा चालकको मृत्यु, एकजना घाइते राजनीति आयोगको निर्देशनपछि सुनसरी-४ मा मतगणना सुरु हुँदै अपराध श्रीमतीको हत्या आरोपमा पक्राउ

ट्र्याक्टरबाट खसेर एक जनाको मृत्यु

खोटाङ : ट्र्याक्टरबाट खसेर एक जनाको मृत्यु भएको छ।

सदरमुकाम दिक्तेलबाट खार्मी जाँदै गरेको ट्र्याक्टरबाट खसेर मंगलबार साँझ खार्मीका ५३ वर्षीय टेकबहादुर राईको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय खोटाङले जनाएको छ। 

गाउँमा किनारा पसल गर्दै आएका राई सामान लिन दिक्तेल आएका थिए। दिक्तेलबाट प्र. १.०२.००३ त १४९२ नम्बरको ट्र्याक्टरमा सामान लिएर जाँदै गर्दा सोल्मा डाँडाटोलमा खसेर घाइते भएका राईलाई उपचारको लागि जिल्ला अस्पताल दिक्तेल ल्याइएको थियो। अस्पताल ल्याउनेबित्तिकै चिकित्सकले उनको मृत्यु भएको घोषणा गरेका थिए।  

बाटो अप्ठेरो भएका कारण गुड्दै गरेको ट्र्याक्टरबाट खसेर राईको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय खोटाङका सूचना अधिकारी एवं प्रहरी निरीक्षक रामबालक रायले बताए।  

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP