Trending
समाज बिहानदेखि लागेको कुहिरो हट्दै, मौसम खुल्न थालेसँगै उडान अवतरण सुरु समाज सुकुम्बासी बस्तीको समस्यालाई लिएर मेयर बालेन्द्र शाहद्वारा प्रधानमन्त्री देउवासँग छलफल राजनीति बागलुङका मतदाताको गुनासो : नेताले सधैँ जिते, जनताले कहिल्यै जितेनौँ’ अपराध नक्कली प्रशासकीय अधिकृत पक्राउ समाज संसद भवन तत्काल खाली गर्न नेपाल पर्यटन बोर्डका वरिष्ठ निर्देशक ऐरको माग राजनीति धनुषा ४ मा एमालेका रघुवीर महासेठ विजयी राजनीति चुनाव हारेपछि नियमित सेवामा फर्किए डाक्टर समाज मोटरसाइकल दुर्घटनामा चालकको मृत्यु, एकजना घाइते राजनीति आयोगको निर्देशनपछि सुनसरी-४ मा मतगणना सुरु हुँदै अपराध श्रीमतीको हत्या आरोपमा पक्राउ

अज्ञात समुह द्वारा ३ सवारिसाधनमा आगजनि

कपिलवस्तु
अज्ञात समुहले चन्द्रौटा कृष्णनगर सडक खण्डमा रोकि राखेको ट्रकमा आगजनि गरेको छ । शिवराज नगरपालिका ६ विरपुर र गडगडौवामा आगजनि गरेको वडा प्रहरी कार्यालय चन्द्रौटाले जनाएको छ । यस्तै शिवराज नगरपालिका वडा न ७ जवाभारि स्थित नेपाली कांग्रेसका का उम्मेदवार विरेन्द्र कनोडियाको गेट अगाडी मोटरसाईकिलमा आगजनि भएको प्रहरीले जनाएको हो । गडगडौवा स्थित आगजनि भएको कर्णाली प्रदेश ०२-००१ ख ०५७८ नम्बरको ट्रकको पछाडीको भागमा आगोले क्षेती पुराएको छ । सोहि वडा अन्तरगत ना ५ ख १४५३ को ट्रक र शिवराज नगरपालिका ७ जवाभारि स्थित लु ५ प ९२८७ नम्बर को मोटरसाइकलमा पनि आगलागी भएको छ । आगो कस्ले किन लगाएको हो भन्ने पत्ता लाग्न सकेको छैन । घटना स्थलबाट नेपाल जनतान्त्रिक मुक्ति मोर्चा संयोजक बिकरान्त लेखेको पर्चा भेटिएको प्रहरीले जनाएको छ । प्रहरीले घाटना बरे अनुसन्धान गरिरहेको बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP