Trending
समाज बिहानदेखि लागेको कुहिरो हट्दै, मौसम खुल्न थालेसँगै उडान अवतरण सुरु समाज सुकुम्बासी बस्तीको समस्यालाई लिएर मेयर बालेन्द्र शाहद्वारा प्रधानमन्त्री देउवासँग छलफल राजनीति बागलुङका मतदाताको गुनासो : नेताले सधैँ जिते, जनताले कहिल्यै जितेनौँ’ अपराध नक्कली प्रशासकीय अधिकृत पक्राउ समाज संसद भवन तत्काल खाली गर्न नेपाल पर्यटन बोर्डका वरिष्ठ निर्देशक ऐरको माग राजनीति धनुषा ४ मा एमालेका रघुवीर महासेठ विजयी राजनीति चुनाव हारेपछि नियमित सेवामा फर्किए डाक्टर समाज मोटरसाइकल दुर्घटनामा चालकको मृत्यु, एकजना घाइते राजनीति आयोगको निर्देशनपछि सुनसरी-४ मा मतगणना सुरु हुँदै अपराध श्रीमतीको हत्या आरोपमा पक्राउ

कपिलवस्तु ३ : एमालेमा अन्तरघातको किचलो ब्युझियो

स्थानीय तहमा अन्तरघात भएको विषय नेकपा एमाले कपिलवस्तु क्षेत्र न ३ मा पुनः बियोझिएको छ । शिवराज नगरपालिकामा मेयर पदका उम्मेदवर महादेव पोख्रेललाई पार्टी वाटै घात भएर पराजित भएको भन्दै पोख्रेलले बुधवार चन्द्रौटामा आयोजित चुनावी सभामा बदला लिने आशय व्यक्त गरे ।
कपिलवस्तु क्षेत्र न ३(१) र(२)का उम्मेदवारहरुलाई इंङकित गर्दै पोख्रेलले सभामै आफुलाई हराउने अहिले उम्मेदवार भएको भन्दै घुमाउरो पारामा आफुले सहयोग गर्ने बताएका छन् । तर पोख्रेल निकटहरुले भने आफुहरुलाई हराउने उम्मेदवारहरुलाई बदला लिएर मंसिर ४ को निर्वाचनमा हराउने तयारी गरेको बताइएको छ । पोख्रेलले अभिव्यक्ति प्रति उम्मेदवारहरु संशक्तित भएका छन् । प्रदेश सभा ख का उम्मेदवार रजाउँ अहमद खाँले एमालेका उम्मेदवार हराउन लागि परेका व्यक्ति उम्मेदवार भएको भए प्रमाण पेश गर्न चुनौती दिएका थिए । आम कार्यक्रताको सामुन्ने नेतृत्वले गरेको टिकाटिप्पणीले एमालेलाई थप कमजोर बनाएको छ । प्रदेश सभा क मा अर्जुन केसी र ख मा रजाउँ अहमद उम्मेदवार छन् ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP