Trending
समाज बिहानदेखि लागेको कुहिरो हट्दै, मौसम खुल्न थालेसँगै उडान अवतरण सुरु समाज सुकुम्बासी बस्तीको समस्यालाई लिएर मेयर बालेन्द्र शाहद्वारा प्रधानमन्त्री देउवासँग छलफल राजनीति बागलुङका मतदाताको गुनासो : नेताले सधैँ जिते, जनताले कहिल्यै जितेनौँ’ अपराध नक्कली प्रशासकीय अधिकृत पक्राउ समाज संसद भवन तत्काल खाली गर्न नेपाल पर्यटन बोर्डका वरिष्ठ निर्देशक ऐरको माग राजनीति धनुषा ४ मा एमालेका रघुवीर महासेठ विजयी राजनीति चुनाव हारेपछि नियमित सेवामा फर्किए डाक्टर समाज मोटरसाइकल दुर्घटनामा चालकको मृत्यु, एकजना घाइते राजनीति आयोगको निर्देशनपछि सुनसरी-४ मा मतगणना सुरु हुँदै अपराध श्रीमतीको हत्या आरोपमा पक्राउ

शाहकाे अन्तिम दिनकाे प्रचार आफ्नाे किल्लामा

कृष्णनगर , मंशीर १ । सत्ता गठबन्धनका प्रभावशाली उम्मेदवार अभिषेक प्रताप शाह प्रचार-प्रसारकाे अन्तिम दिन शाहकाे किल्ला मानिने कृष्णनगर र बहादुरगंज मै केन्द्रित भएका छन ।

मंशीर ४ काे निर्वाचन नजिकदै जांदा उम्मेदवारहरु घरदैलाे र जनसभामा व्यस्त रहेका छन । कपिलवस्तु क्षेत्र ३ का निवर्तमान सांसद अभिषेक प्रताप शाह पनि चाैथाे पटककाे प्रत्यक्ष जीतका लागि सबै शक्ति लगाउनमा पछाडि छैन्न ।उनी क्षेत्रमा अधिकांश ठाउंकाे घर दैलाे र जनसभा गरि अहिले शाह परिवारकाे किल्ला मानिने कृष्णनगर र बहादुरगंज केन्द्रित भएका छन ।
पहिला निर्वाचनमा बहादुरगंजकाे अधिकांश भाेट अभिषेक प्रताप शाहलाई नै जाँदै थियाे भने यसपाली पनि दाेस्राे पटक नगरप्रमुखमा निर्वाचित रजत प्रताप शाहकाे पनि प्रभाव रहेकाले भाेट थपिन सक्ने अनुमान छ ।
आज दिनभरि कृष्णनगर र बहादुरगंजकाे घरघरमा पुगेर भाेट माग्दै गरेका शाहलाई मतदाताले सानाे बच्चासमेतकाे कुरा सुनिदिने नेतालाई पटक पटक जिताउने बताए । घरदैलाेमा युवासमुहका मतदाताकाे बाक्लाे उपस्थिति थियाे ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP