Trending
राजनीति मधेश प्रदेश : मन्त्रिपरिषद विस्तार‚ माओवादी अझै बाहिर राजनीति कैदी सांसदलाई छाड्न माग गर्दै कैलालीमा जुलुस अपराध बलि दिन भारत पुर्‍याइएकी बालिकाको उद्धार, नजिककै साथीको संलग्नता flash बिमित केसीका परिवारलाई दश लाखको चेक हस्तान्तरण अपराध बैंक एकाउन्ट ह्याक गर्ने ८ जना ललितपुरबाट पक्राउ flash नदीजन्य पर्दाथ निकासीमा नक्कली बिल प्रयोग flash बोक्सी लगाएर देवर मारेको आरोपमा कुटपिट, प्रहरीले लिएन उजुरी राजनीति स्नातक चौथो वर्षका विद्यार्थीको माग तत्काल पूरा गर्न नेविसंघको माग समाज सुदूरपश्चिम प्रदेशसभाको वेभसाइट ह्याक राजनीति एकसिङ्गे गैँडा नेपालको अमूल्य सम्पत्ति : प्रधानमन्त्री

सप्तरी : श्रीमतीको हत्या गरेको आरोपमा राजविराज नगरपालिका–१ चनौरा पडरियामा भैयालाल भनिने हिरालाल रजक पक्राउ परेका छन्।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय सप्तरीका अनुसार श्रीमती ४० वर्षीया गीताको हत्या गरेको आरोपमा ५२ वर्षीय भैयाललाल सोमबार पक्राउ परेका हुन्।

राजविराज नगरपालिका–१ स्थित प्रांगारिक मल बनाउने निर्माणाधीन भवनको प्यासेजभित्र शव फेला परेको प्रहरी उपरीक्षक अविनारायण काफ्लेले जानकारी दिए। मृतकको टाउको तथा निधार समेतमा धारिलो हतियार प्रहार भएको प्रहरीले जनाएको छ।

राजविराज नगरपालिका–१ रामपुर टोल घर भएका उनीहरूपडरिया टोलस्थित दीपेन्द्र यादवको घरमा डेरा गरी बसेका थिए। मृतकका बुबा गजानन्द रजक जिल्ला प्रहरी कार्यालय सप्तरीमा दिएकोकिटानी उजुरीका आधारमा आरोपित हिरालाललाई पक्राउ गरेको काफ्लेले जनाए।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP