Trending
flash मुख्यमन्त्री गिरी र उपाध्यक्ष मौलाना विच भेटघाट समाज अत्यधिक रक्तस्रावले सोलुखुम्बुमा सुत्केरीको मृत्यु समाज ६२ लाख नयाँ पुस्तक छापिइसके, समयमा किताब पुग्छ : जनक शिक्षा राजनीति मधेश प्रदेश : मन्त्रिपरिषद विस्तार‚ माओवादी अझै बाहिर राजनीति कैदी सांसदलाई छाड्न माग गर्दै कैलालीमा जुलुस अपराध बलि दिन भारत पुर्‍याइएकी बालिकाको उद्धार, नजिककै साथीको संलग्नता flash बिमित केसीका परिवारलाई दश लाखको चेक हस्तान्तरण अपराध बैंक एकाउन्ट ह्याक गर्ने ८ जना ललितपुरबाट पक्राउ flash नदीजन्य पर्दाथ निकासीमा नक्कली बिल प्रयोग flash बोक्सी लगाएर देवर मारेको आरोपमा कुटपिट, प्रहरीले लिएन उजुरी

कृष्णनगर–५ मा निःशुल्क आँखा शिविर, ४ सय ३ जना लाभान्वित

शिवराज अनलाइन, कृष्णनगर ।
कपिलवस्तुको कृष्णनगर नगरपालिका वडा नम्बर ५ मा निःशुल्क आखा शिविर सम्पन्न भएको छ । शिविरमा ४ सय ३ जनाले आँखा जाँच गराएका छन् ।

जसमध्ये १ सय ११ जनालाई मोतियाविन्दु भएको पाइएको छ । मोतियाविन्दुका बिरामीलाई आइतबार अपरेसन गरिने नेत्र सहायक सरिता परियारले बताउनुभयो । त्यस्तै १ सय जनालाई निःशुल्क चस्मा वितरण गरिएको परियारको भनाइ छ ।

शिविरले वडामा रहेका आँखाका रोगीहरुको लागि सहज भएको वडा अध्यक्ष मो. जमिल खानले बताउनुभयो । छन्दकाले बाबु नारायाणी आँखा अस्पतालको प्राविधिक सहयोगमा शिविर आयोजना गरिएको हो ।

कार्यक्रममा वडा सदस्य बदलु रैदास, रेन्जर तिवारी, शुसिला देवी नाउ, प्रभावती पासी लगायतको सहभागिता रहेको थियो । शिविरमा गोरख नाथ तिवारी, राम निवास ठाकुर, सरोज कुमार चौधरी, नियाज खान, रामौतार यादव, सुरेश बराई, रामबली मोर्यले सहयोग गरेको जनाइएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP