Trending
flash विजयनगरका ७ वटै वडामा नेकपा एमालेकाे वडा अधिवेशन सम्पन्न समाज वैशाखयता विपद्जन्य घटनामा परि ३ सय ५३ जनाको ज्यान गयाे flash एकीकृत अखिल नेपाल शिक्षक सङ्गठन कपिलवस्तुमा पुनः पाण्डे flash प्रेस सेन्टर नेपाल कपिलवस्तुमा बेल्वासेको नेतृत्व अन्तर्राष्ट्रिय सन् २०६० सम्म कार्बन उत्सर्जनलाई शून्यमा झार्ने साउदी अरेबियाको भनाइ समाज तिहारकाे लागि ५० हजारभन्दा बढी सयपत्रीको माला भारतबाट आयात हुँदै अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकालाई चीनको चेतावनी राजनीति राप्रपाकाे ५४ जिल्लामा अधिवेशन सकियाे flash प्रेस सेन्टर कपिलवस्तुकाे अध्यक्षमा बेल्बासे, २१सदस्य कार्य समिति चयन समाज प्रमुख सामाजिक समस्या बन्दै आत्महत्या

कपिलवस्तुमा काेराेना सङ्क्रमितकाे सङ्ख्या ३१० पुग्याे, साेमबारमात्रै ४० जना थपिए

कपिलवस्तु – कपिलवस्तु स्वास्थ्य कार्यालयका अनुसार साेमबार थप ४० जनामा कोरोना भाइरसकाे सङ्क्रमण पुष्टि भएकाे छ । यसअघि पुष्टि भइसकेका दुई सय ७० सहित कपिलवस्तमा कुल सङ्क्रमितकाे सङ्ख्या तीन सय १० पुगेकाे छ ।  

स्वास्थ्य कार्यालयका अनुसार शिवराज नगरपालिकाका २६ जना पुरुष, बुद्धभूमि नगरपालिकाका १० जना पुरुष, महाराजगञ्ज नगरपालिकाका दुई जना पुरुष र वाणगङ्गा नगरपालिकाका दुई जना महिलामा काेराेना सङ्क्रमण पुष्टि भएको हाे । सङ्क्रमित सबैको अवस्था सामान्य रहेको स्वास्थ्य कार्यालयका फोकल पर्सन कुमार थापाले बताउनुभयो । 

कपिलवस्तुका विभिन्न पालिकामा चार सय ९५ बेडको आइसोलेशन वार्ड निर्माण गरी कोरोना सङ्क्रमितहरुकाे सुविधाकाे लागि काम अघि बढाइएको प्रमुख जिल्ला अधिकारी दीर्घनारायण पौडेलले बताउनुभयाे ।

कपिलवस्तुका १० वटा पालिकाले निर्माण गरेको विभिन्न क्वरेण्टीनमा चार हजार आठ सय जना रहेका छन् ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP