Trending
flash भ्रष्टाचार मुद्दामा मुछिएका सांसद यादव निलम्बित अन्तर्राष्ट्रिय नेतन्याहूले सार्वजनिक गरे युद्धपछिको गाजाबारे योजना राजनीति परराष्ट्रमन्त्री साउद र भारतीय विदेशमन्त्री जयशंकरबीच भेटवार्ता राजनीति साँस्कृतिक महोत्सवमा सहभागी हुन प्रधानमन्त्री आज सर्लाही जाने समाज आज माघ शुक्ल पूर्णिमा, स्वस्थानी व्रत समापन गरिँदै समाज पर्खाल ढल्दा एकजनाको मृत्यु अपराध प्रसूति गृहबाट चोरिएको शिशु काँडाघारीमा फेला, महिला पक्राउ समाज टिकटक खुला गर्ने इन्टरनेट कम्पनीसँग प्राधिकरणले माग्यो स्पष्टीकरण खेल वाफ च्याम्पियनसिपमा नेपालले आज प्यालेस्टाइनसँग खेल्ने flash कृष्णनगरको अस्थायी बस पार्क पुरानो नगरपालिका प्राङ्गणमा

डुवेका ३ मध्ये १ वालिकाको शव फेला – २ जना अहिले सम्म वेपत्ता


कपिलवस्तु
कपिलवस्तुको शुद्धाधन गाउपालिका ६ वेलभारीया नजिकको नदीमा नुहाउदा वेपत्ता भएका १ जना वालिकाको शव फेला परेको छ । सोमवार डुवेका ३ जना मध्ये २ जना अहिले सम्म वेपत्ता रहेका छन । आज विहान वेचन प्रसाद कोहारका १५ वर्षिय छोरी तारा कोहारको शव फेला परेको प्रहरीले जनाएका छन ।

कमलेस कोहारका २५ वर्षिय पत्नि तारामति कोहार र घनश्याम रैदास की ८ वर्षिय छोरी खुस्वु रैदास अहिले सम्म वेपत्ता रहेका प्रहरी नायव उपरिक्षक सुनिल मल्लले वताएका छन । उनिहरुको खोजि कार्य जारी रहेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP