Trending
समाज सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल प्रधान कार्यालयमा योग विज्ञान शिविर राजनीति मेलम्ची आयोजनाले हेडबक्स सार्ने प्रक्रिया शुरु गर्‍यो समाज दुबईको रोजगारी छाडेर गाउँमै घाँसखेतीमा रमाएका गोपाल आर्थिक एक वर्षमा ६० करोड बढीको करेन्ट चाउचाउ विदेश निर्यात राजनीति गृहमन्त्री लामिछानेविरुद्धको रिटको सुनुवाइ संयुक्त इजलासमा आर्थिक निर्माण व्यवसायीको बाँकी भुक्तानी असार मसान्तसम्म गरिसक्छौँ : मन्त्री महासेठ राजनीति औद्योगिक क्रान्तिमा परेका देशका चुनौती सम्बोधन गर्न प्रधानमन्त्रीको आग्रह समाज जंगली च्याउ खाँदा पाँचजना बिरामी खेल युरोकपमा इङ्ल्याण्ड र नेदरल्याण्ड्स विजयी खेल सुपर एटको समीकरण पूरा

प्रहरी अनुसन्धानबाट खुल्यो रहस्य : छोरा द्धारा बुबाको हत्या


कपिलवस्तु, १० फागुन
कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका वडा नं. १० मा मंगरे पासीले आत्महत्या गरेको भन्न खबर वडा प्रहरी कार्यालय चन्द्रौटामा फागुन १० गते विहान आउछ । आत्महत्या गरेको खबर आए पछि तुरुन्तै वडा प्रहरी कार्यालयका प्रमुख कपिलजंग शाहिको कमाण्डमा टोली घटना स्थालमा पुग्दछ । स्थानिय गाउँहरु जम्मा भइसकेका हुन्छन ।
प्रहरी टोलीले घटना स्थल र लासको प्रकृति निरक्षण गरिरहेको हुन्छ । वडा प्रहरी कार्यालयका प्रमुख शाहिलाई घटना आत्महत्या नभइ हत्या भएको हुन सक्ने आंशका हुन्छ अनि सुरु हुन्छ घटनाको अनुसन्धान । सुरुवात घरपरिवारका सदस्य संग सोधपुछ हुन्छ घर परिवारले हत्या नभइ मंगरेले आत्महत्या नै गरेको बताउछ । जम्मा भएका गाउँलेहरुले पनि आत्महत्या भएको अनुमान लगाउछन ।
अबेर दिन सम्मको सोधपुछ र घटना स्थलको निरिक्षण पश्चात प्रहरीले घटना आत्महत्या नभइ हत्या भएको रहस्य पत्ता लगाउछ । मृतक पासीको उनकै छोरा बर्ष ३० का मग्निराम पासी र बुहारी बर्ष २६ कि मिमा पासीले हत्या गरेको खुलासा हुन्छ ।मंगलबार १२ बजे मग्निराम खाना खान घर आउँछन । विहानै बहिर निस्केका मग्निराम घरमा आउँदा आफ्नो श्रीमति र बुबालाई आपत्तीजनक अवस्थामा भेटाउछन । प्रहरीका अनुसार श्रीमति र वुबालाई आपत्तीजनक अवस्थामा देखेपछि आवेगमा आइ बुबाको हत्या गरेको मग्निराम स्वीकार गरेको शाहिले बताउनु भयो । बुबाको हत्या पश्चात श्रीमान श्रीमति दुबै जना मिलेर झुण्डाएको उहाँले बताउनु भयो ।
प्रहरीले बर्ष ६४ को मंगरे पासीको हत्यामा संलग्न मृतकको छोरा बर्ष ३० का मग्निराम पासी र बुहारी बर्ष २६ कि मिमा पासीलाइ प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएर थप अनुसन्धान गरिरहेको वडा प्रहरी कार्यलय चन्द्रौटाका प्रमुख ं शाहिले जानकारी दिनुभयो ।
घटनाबारे अर्को दिन बिहान ८ बजे मात्र प्रहरीलाइ सुचना पुगेको र प्रहरीले घटनास्थलबाट आबश्यक सबुद प्रमाणहरु बरामद गरेको सो घटनाका सम्बन्धमा थप अनुसन्धान भइरहेको वडा प्रहरी कार्यलय चन्द्रौटाले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP