Trending
राजनीति बालुवाटार बैठक : आज पनि टुंगिएन बाँडफाँड, नेताहरूसँग पालैपालो छलफल गर्दै प्रधानमन्त्री राजनीति सरकार र मिटरब्याज पीडितको आज वार्ता राजनीति राष्ट्रपतिको आर्थिक सल्लाहकारमा चिरञ्जीवी नेपाल अन्तर्राष्ट्रिय रुसले भारतमा तेल बिक्री बढाउने समाज सगरमाथा आरोहणका लागि ३१ जनाले लिए अनुमति राजनीति मन्त्रीको नाम टुंगो लगाउन आज कांग्रेस कार्यसम्पादन समितिको बैठक राजनीति गठबन्धनमा संख्यामा मात्रै सहमति, आज होला त मन्त्रिपरिषद विस्तार ? राजनीति नेपाली र अमेरिकी सेनाबीच संवाद, के विषयमा भयो कुराकानी? समाज आज यी स्थानमा वर्षाको सम्भावना समाज राहदानी विभागको टोली पोर्चुगलमा

शिवराज साझेदारी वनको वडा नं. ७ मा वडा भेला सम्पन्न

कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिकामा रहेको शिवराज साझेदारी वन व्यवस्थापन समितिको वडा नं. ७ मा उपभोक्ता भेला सम्पन्न भएको छ । समितिको निर्वाचनका लागी वडा बाट ७ जना सदस्य छनौटका लागी गरिएको भेलामा सर्वसम्मत रुपमा सदस्यहरु चयन भएका छन ।
वडा नं. ७ बाट शिवराज साझेदारी वनमा बाबुराम गडरिया, छमुर मुराउ, दिपा चौधरी, रामलौटन चौधरी, अनारकली यादव, रियाज मुसलमान र राजदेवि बढई सर्वसम्मतबाट चयन भएको सहायक बन अधिकृत प्रेम शंकर गुप्ताले बताउनु भयो ।

शिवराज साझेदारीको कार्यक्षेत्र रहेको शिवराज नगरपालिकाका ७ वटा वडाहरु वडा नं. २, ५,६,७ र ८ कृष्णनगर नगरपालिकाको ३ वटा वडाहरु वडा नं. ५,८ र ९ मा वडा भेला गराई प्रत्येक वडा बाट ७ जना सदस्य छनौट गरि कुल ५६ जना मध्येबाट कार्यसमिति गठन गरिने गुप्ताले बताउनु भयो । यस्तै शुक्रबार शिवराज नगरपालिका वडा नं. ८ मा उपभोक्ताहरुको भेला गराई सदस्य चयन गरिने समेत उहाँले जानकारी दिनु भयो ।

वडा नं. ७ को वडा कार्यालयमा भएको भेलामा शिवराज साझेदारी वन व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष जगदम्बा प्रसाद चौधरीको अध्यक्षता तथा वडा अध्यक्ष अनुप कुमार चौधरीको प्रमुख आथित्यता रहेको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP