Trending
राजनीति बालुवाटार बैठक : आज पनि टुंगिएन बाँडफाँड, नेताहरूसँग पालैपालो छलफल गर्दै प्रधानमन्त्री राजनीति सरकार र मिटरब्याज पीडितको आज वार्ता राजनीति राष्ट्रपतिको आर्थिक सल्लाहकारमा चिरञ्जीवी नेपाल अन्तर्राष्ट्रिय रुसले भारतमा तेल बिक्री बढाउने समाज सगरमाथा आरोहणका लागि ३१ जनाले लिए अनुमति राजनीति मन्त्रीको नाम टुंगो लगाउन आज कांग्रेस कार्यसम्पादन समितिको बैठक राजनीति गठबन्धनमा संख्यामा मात्रै सहमति, आज होला त मन्त्रिपरिषद विस्तार ? राजनीति नेपाली र अमेरिकी सेनाबीच संवाद, के विषयमा भयो कुराकानी? समाज आज यी स्थानमा वर्षाको सम्भावना समाज राहदानी विभागको टोली पोर्चुगलमा

उपराष्ट्रपति निर्वाचनको तयारी पूरा


काठमाडौं : निर्वाचन आयोगले शुक्रबार हुने उपराष्ट्रपति निर्वाचनको तयारी पूरा भएको जनाएको छ।

आयोगका प्रवक्ता शालिग्राम शर्मा पौडेलले बिहीबार एक प्रेस विज्ञप्ति जारी गर्दै स्वविवेक प्रयोग गरी मतदान गर्न निर्वाचक मण्डलका सदस्यहरूलाई आग्रह गरेका छन्।

आयोगले अहिले मौन अवधि रहेको र मतदानको दिन मतदान केन्द्र बन्द नहुन्जेलसम्म प्रचारप्रसार नगर्न पनि स्मरण गराएको छ। आयोगले सञ्चारमाध्यमलाई पनि जीत/हारको पूर्वानुमानका सामग्रीहरू प्रसारजस्ता कार्य नगर्न पनि आयोगले आग्रह गरेको छ।

शुक्रबार बिहान १० बजेदेखि ३ बजेसम्म मतदान हुनेछ। निर्वाचनमा सत्ता गठबन्धनबाट तीन जना उम्मेदवार छन् ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP