Trending
flash विजयनगरका ७ वटै वडामा नेकपा एमालेकाे वडा अधिवेशन सम्पन्न समाज वैशाखयता विपद्जन्य घटनामा परि ३ सय ५३ जनाको ज्यान गयाे flash एकीकृत अखिल नेपाल शिक्षक सङ्गठन कपिलवस्तुमा पुनः पाण्डे flash प्रेस सेन्टर नेपाल कपिलवस्तुमा बेल्वासेको नेतृत्व अन्तर्राष्ट्रिय सन् २०६० सम्म कार्बन उत्सर्जनलाई शून्यमा झार्ने साउदी अरेबियाको भनाइ समाज तिहारकाे लागि ५० हजारभन्दा बढी सयपत्रीको माला भारतबाट आयात हुँदै अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकालाई चीनको चेतावनी राजनीति राप्रपाकाे ५४ जिल्लामा अधिवेशन सकियाे flash प्रेस सेन्टर कपिलवस्तुकाे अध्यक्षमा बेल्बासे, २१सदस्य कार्य समिति चयन समाज प्रमुख सामाजिक समस्या बन्दै आत्महत्या

व्यवसायीको चेतावनी पछि सरकार हच्कियो, लकडाउनको ७० दिने मोडालिटी सहित स्वास्थ संकटकालको तयारी

चौतर्फि दवाव बढेपछि सरकारले स्वास्थ्य संकटकाल घोषणा गर्दै केहि निश्चित क्षेत्र बाहेक जारी लकडाउनलाई खुकुलो बनाउने भएको छ । यसैविषयमा छलफल गर्न अहिले मन्त्रिपरिषद्को बैठक जारी छ । एक मन्त्रीले दिएको जानकारी अनुसार लकडाउनको मोडालिटिबारे आईतवार मात्रै निर्णय हुनेछ ।

उद्योगी व्यवसायीहरुले आजबाट लकडाउनको उल्लंघन गर्ने भन्दै मुख्य शहरहरुमा पसलहरु खोल्न थालेपछि उपत्यकामा रहेका तिन जिल्लाका प्रमुख जिल्ला अधिकारीहरुको आकस्मिक वैठक पनि बसेको छ ।

तर, अन्य स्वास्थ्य पूर्वाधारहरुको तयारी नगरी लकडाउनलाई खुकुलो बनाउदा बाह्य जिल्लाहरुमा जस्तै काठमाडौँ उपत्यका पनि जोखिममा पर्न सक्ने देखिएको छ ।

भविश्यमा आउने जोखिमलाई ध्यानमा राखेर संकटकालिन प्रस्ताव तयार पारेको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP