‘काठमाडौँमा बसेर नभूकौ, सिंहदरवारको रिमोटले मात्रै तहहरु चल्दैनन्’

काठमाडौँ । प्रदेश २ का मुख्यमन्त्री लालबाबु राउतले प्रदेश २ सरकारलाई संघले सधै सौतेनी व्यवहार गर्दै आएको भन्दै काठमाडौँमा बसेर भुक्ने र सिंहदरवारको रिमोटबाट प्रदेश र स्थानीय तहलाई निर्देशन दिने काम बन्द गर्न चेतावनी दिनुभएको छ । साधन स्रोतमा संघीय सरकारले प्रदेश र स्थानीय तहलाई ठगिरहेको उहाँको भनाइछ ।

नेपाली रेडियो नेटवर्कको नेपाली बहमा कुरागर्दै मुख्यमन्त्री राउतले अन्य प्रदेशहरुको तुलनामा प्रदेश २ लाई कोरोना संक्रमण नियान्त्रणका लागि कुनै सहयोग नगरेको भन्दै सिंहदरवारको रिमोटले कुन गाउपालिकाको कुन क्वारेन्टिन कस्तो छ, के गरिरहेका छन्, प्रदेशले दिएको र उनिहरुको आफ्नै स्रोतलाई कसरी र केमा खर्च गरिरहेका छन् र अहिले सम्म कति आरडिटी र भिटिएम पुगेको छ भनेर नदेखिने बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP