Trending
समाज निःशुल्क शिक्षा ऐन कार्यान्वयनको खाका छिट्टै आउँछ : शिक्षामन्त्री भट्टराई अन्तर्राष्ट्रिय इजरायली प्रधानमन्त्रीको दबाब बढाउने वाचापछि गाजामा घातक हमला आर्थिक उद्योगी व्यवसायीलाई पनि सरकारी वरीयताक्रममा राख्नुपर्छ : चन्द्र ढकाल राजनीति वरिष्ठ अधिवक्ता बडाल महान्यायाधिवक्तामा नियुक्त अन्तर्राष्ट्रिय अफगानिस्तानमा वर्षा र असिनाले ३५ जनाको मृत्यु, २३० घाइते समाज देशभरका विभिन्न सवारी दुर्घटनामा पाँच जनाको मृत्यु राजनीति ललितपुर महानगरले उठायो लक्ष्यभन्दा बढी राजस्व राजनीति सिमलताल घटना : कार्यदलले काम थाल्यो समाज मोहर्रम पर्व मनाउँदै मुस्लिम समुदाय समाज वायुसेवा निगमले तिर्‍यो ४३ कराेड ९ लाख ऋण

बाँकेका कोरोना संक्रमित पहिलो स्वास्थ्यकर्मी, पत्रकार र प्रहरी डिस्चार्ज

नेपालगञ्ज । बाँकेका लागि खुशिको खबरसहित चार जना कोरोना संक्रमित निको भएर घर फर्किएका छन् । शनिबार दिँउसो बाँकेको खजुरास्थित शुशिल कोइराला प्रखर क्यान्सर अस्पतालमा रहेका संक्रमितहरुलाई आज घर पठाइएको छ ।

बाँकेको पहिलो कोरोना संक्रमित स्वास्थ्यकर्मी, पत्रकार र प्रहरीसहित चार जना डिस्चार्ज भएको जनाइएको छ । कोरोना सक्रमित स्वास्थ्यकर्मी बाँकेको खजुरामा कार्यरत हुनुहुन्थ्यो भने पत्रकार उनका श्रीमान हुन ।

त्यस्तै गुल्मी घर भएका प्रहरी नरैनापुरमा कार्यरत छन् । उनीसहित नरैनापुरकै थप एक युवालाइृ डिस्चार्ज गरिएको भेरी अस्पतालकी प्रमुख नर्सिङ बिभाग दुर्गा लक्ष्मी शाकयले जानकारी दिनुभयो ।

शनिबार घर फर्किएका पत्रकार र स्वास्थ्यकर्मीले समाजमा सकारात्मक शन्देस प्रवाह गरी कोरोनासंग जित्न सकिने सूचना प्रवाह गर्न आवश्यक रहेको प्रतिक्रिया दिएका छन् ।

कोरोना भन्ने बित्तिकै डराउन नपर्ने तर सावधानी र संयमता भने अपनाउनुपर्ने देखिएको हुँदा सबैलाई संयमता अपनाउन अनुरोध गर्नुभयो । शनिबार डिस्जार्च भएकाहरुसंगै बाँकेका कोरोनालाई जितेर फर्किनेको संख्या ४६ पुगेको छ । बाँकेमा संक्रमितको संख्या भने २ सय ६७ पुगेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP