देउराली अाधारभुत क्वारेन्टाइनमा रहेका १८ जनाको आरडिटी रिपोर्ट नेगेटिभ

दिपेन्द्र खत्री गुल्मी

अर्घाखाँची जिल्लाको मालारानी गाउँपालिका वडा नं २ का क्वारेन्टाइनमा रहेका १८ जनाको आरडिटी रिपोर्ट नेगेटिभ देखिएको छ । मालारानी गाउँपालिका वडा न २ देउराली अाधारभुत मा १० र सर्बाेदय प्रबिकाे क्वारेन्टाइनमा रहेका ८ जना गरी १८ जनाकाे आरडिटी रिपोर्ट नेगेटिभ आएको वडा अध्यक्ष बिस्णु प्रसाद भुसाल (बिनाेद)ले जानाकारी दिनुभयाे ।

छिमेकी मुलुक भारतबाट जेठ १० गते मालारानी आएका उनिहरुलार्इ दुई बिधालयकाे क्वारेन्टाइन राखिएको थियो । उनी हरुको अबधि पुरा भइसकेपछि जेठ २५ गते स्वास्थ्य परीक्षण गर्दा १८ जनामा आरडिटी रिपोर्ट नेगेटिभ देखिएको हो ।

अब सबै जनालाई घरमा सुरक्षीत होम क्वारेन्टाईनमा पठाइएको वडा अध्यक्ष बिस्णु प्रसाद भुसाल (बिनाेद )ले जानाकारी दिनुभयाे । आरडिटी रिपोर्ट आउँदैमा कोरोना पुष्टि नहुने भएकाले कोरोनाको हल्ला नफैलार्इ सबैलाई सावधानी अपनाउन वडा अध्यक्ष भुसाल ले आग्रह गर्नुभयाे।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP