देउखुरीको राप्ती नदीमा ४ वटा स्काभेटरमा अागजनी

ओमप्रकाश गुप्ता ,

सिसहनियाँ

दाङ देउखुरी स्थित राप्ती नदीमा ४ वटा स्काभेटर माथि अागजनी भएको छ । गढवा गाउँपालिका वडा नम्बर १ जेठान स्थित राप्ती नदी बगरमा रोकेर राखेको बज्रगुरू – कान्छाराम कन्ट्रक्सन प्रालि ललितपुर काठमाडौंको बा २ क ३१४८, बा २ क २२७१, बा २ क ४४८२ र एउटा अन्टेष्ट स्काभेटरमा अाइतवार राती १२:३० बजेको समयमा अज्ञात व्यक्तिले अागजनी गरेको इलाका प्रहरी कार्यालय गढवाका प्रहरी निरिक्षक भरतसिंह राठोरले जानकारी दिएका छन् ।

अागजनीबाट ४ करोड बढीको क्षति भएको कम्पनीका सञ्चालक बलबहादुर चपाईले जानकारी दिएका छन् । कालाकाटे – गढवा हुलाकी राजमार्ग निर्माणको ठेक्का लिएको कम्पनी सँग विप्लपका कार्यकर्ताले चन्दा मागेको तर चन्दा नदिएकोले विप्लपले नै अागजनी गरेको हुन सक्ने सञ्चालक चपाईले जानकारी दिएका छन् । अागजनीको जिम्मा अहिले सम्म कसैले नलिएकाले अागजनी गर्ने व्यक्तिहरूको खोजी कार्य तथा अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले बताएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP