Trending
समाज निःशुल्क शिक्षा ऐन कार्यान्वयनको खाका छिट्टै आउँछ : शिक्षामन्त्री भट्टराई अन्तर्राष्ट्रिय इजरायली प्रधानमन्त्रीको दबाब बढाउने वाचापछि गाजामा घातक हमला आर्थिक उद्योगी व्यवसायीलाई पनि सरकारी वरीयताक्रममा राख्नुपर्छ : चन्द्र ढकाल राजनीति वरिष्ठ अधिवक्ता बडाल महान्यायाधिवक्तामा नियुक्त अन्तर्राष्ट्रिय अफगानिस्तानमा वर्षा र असिनाले ३५ जनाको मृत्यु, २३० घाइते समाज देशभरका विभिन्न सवारी दुर्घटनामा पाँच जनाको मृत्यु राजनीति ललितपुर महानगरले उठायो लक्ष्यभन्दा बढी राजस्व राजनीति सिमलताल घटना : कार्यदलले काम थाल्यो समाज मोहर्रम पर्व मनाउँदै मुस्लिम समुदाय समाज वायुसेवा निगमले तिर्‍यो ४३ कराेड ९ लाख ऋण

गुनासो सुने पछि मेयर शाहको अश्वासन

भाेला गुप्ता

कृष्णनगर

कृष्णनगर नगरपालिका भित्रको क्वारेन्टाइनमा बसेका नागरिकहरुले खाना, खाजा, नास्ता वापत भएको खर्च रकम पाउने भएका छन् । नगर भित्र रहेका क्वारेन्टाइनमा केही क्वारेन्टाइनका व्यक्तिहरुले नपाएका सेवा सुविधा पाउने भएका छन । पटक–पटक कुरा राख्दा पनि सुनवाई नभएपछि खाना व्यवस्थापन नभएका क्वारेन्टाइनका व्यक्तिहरु डिस्चार्ज भएपछि नगरपालिकामै पुगी नगर प्रमुख शाह समक्ष आफ्ना माग राखेका थिए । उहाँहरुको मागलाई सम्बोदन गर्दै नगरपालिका प्रमुख रजत प्रताप शाहले क्वारेन्टाइनमा बस्दा कतिपय क्वारेन्टाइनमा प्रयास गर्दा पनि खानाको व्यवस्थापन नहुँदा कमजोरी स्विकार्दै वास्तविक लाग्ने खाना खर्च उपलब्ध गराउने आश्वासन दिनुभयो । यस विषम परिस्थितिमा सबै पक्षलाई व्यवस्थापन गर्दा अहोरात्र खटेर काम गर्दा आफ्ना नागरिकबाट आएका गुनासोलाई आगामी दिनमा पूर्ण व्यवस्थापनमा कुनै कमी नराख्ने शाहले बताउनुभयो । नगरपालिकाले तत्काल खाना, नास्ताको व्यवस्था गर्न नसक्दा आफै घरबाट व्यवस्था मिलाई खाने गरेको टोलीमा सहभागी पिडित हरि नारायण चौधरीले बताए । क्वारेन्टाइनमा बसी खाना नपाएका व्यक्तिहरु त्यहाँ बसुन्जेलसम्मको खाना, नास्ताको खर्च माग गरेपछि नगरपालिका तयार भएको नेकपा नगर अध्यक्ष जाबेद आलम खाँले बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP