Trending
राजनीति नेपालमा बसेर अध्ययन गर्न चाहने विदेशीलाई विद्यार्थी भिसा दिनुपर्छ : सचिव काफ्ले समाज शान्ति प्रक्रियामा दमननाथ र पद्मरत्नको योगदान बिर्सन सकिँदैन : परराष्ट्रमन्त्री श्रेष्ठ राजनीति बलिया दललाई पाखा लगाए नेपालको राजनीति सही बाटोमा जान्न : महासचिव पोखरेल राजनीति हामीले बुर्जुवाहरूसँग कम्परमाइज गरेका छौं : प्रचण्ड अन्तर्राष्ट्रिय इटालीको डुङ्गा दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ३४ पुग्यो राजनीति समाजवाद उन्मुख अर्थतन्त्र निर्माण हुनेगरी बजेट ल्याएका छौँ : अर्थमन्त्री राजनीति तानसेन नगरले ल्यायो पौने दुई अर्बको बजेट अन्तर्राष्ट्रिय भारतद्वारा ओमानसँग स्वतन्त्र व्यापार सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्ने तयारी समाज डेंगी नियन्त्रण गर्न पानी पोख्‍ने अभियान राजनीति एमालेको एक मात्र लक्ष्य मिसन ०८४ हो : मन्त्री चौधरी

ड्रयागन बोट फेस्टिबल : आज नेपाली र चिनिया २–२ टोलीबीच प्रतिस्पर्धा


पोखरा : पोखरामा सञ्चालन भइरहेको ‘ड्रागन बोट रेस’ प्रतियोगिताको अन्तिम दिन शनिबार नेपालका २ र चिनिया २ टोलीबीच उपाधिका लागि प्रतिस्पर्धा हुँदैछ।

फेवातालमा शुक्रबार भएको ५०० मिटर रेसबाट अन्तिम चारमा स्थान बनाउन सफल नेपालका दुई र चीनका दुई टोलीबीच आज सेमिफाइनल को खेल र फाइनलको खेल हुँदैछ।

नेपालको तर्फबाट प्रतिस्पर्धामा सहभागी ४ टिम मध्ये ‘नारा ड्रागन बोट टीम’ र ‘एनआसीए ड्रागन बोट टीम’ले सेमिफाइनममा पुगेका छन्। यसैगरी चीनको सिचुआन ड्रागन बोट टिम र युनान ड्रागन बोट टिम सेमिफाइनलमा पुगेका छन्।

शनिबार चारमध्ये लक्की ड्रको आधारमा छानिएका २–२ टिमबीच सुरुवाती प्रतिस्पर्धा हुनेछ। त्यसबाट प्रथम हुने दुई टिमबीच उपाधिका लागि प्रतिस्पर्धा गराइने छ।

प्रतियोगितामा नेपालका चार, चीनका तीन र सिंगापुरको एक टोली सहभागी भएका छन्।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP