Trending
flash कपिलवस्तुमा ‘साइकल प्लाङक ब्यालेन्स’ प्रतियोगिता हुने अन्तर्राष्ट्रिय चीनको जिलिनमा एलाइन क्षार भूमि पर्यटन करिडोरमा परिणत समाज अरुण तेस्रोको काम २२ दिनदेखि ठप्प‚ डेढ अर्ब रुपैयाँ क्षतिपूर्ति तिर्दै सरकार समाज लाेप भयाे पूर्व-लिच्छविकालीन शहर हाँडीगाउँका तीन प्राचीन बाजा राजनीति उत्पादनमुलक शिक्षामा जोड दिनुपर्ने आवश्यकता छ : शिक्षामन्त्री राई अपराध दाङमा खुकुरी प्रहारबाट एकजनाको हत्या, २ जना घाइते राजनीति दिगो विकास लक्ष्य हासिल गर्नेगरी कार्यक्रम तर्जुमा गर्नुपर्छ : मन्त्री आचार्य राजनीति अहिलेको निर्वाचन प्रणालीले बहुमत ल्याउन कठिन छ : नेपाल खेल अबको तीन महिनामा घरेलु संरचनालाई नयाँ किसिमले बदल्नुपर्नेछः अध्यक्ष चन्द राजनीति सरकार शैक्षिक विकासमा असंवेदनशील : योगेश भट्टराई

राष्ट्रपति पुटिनलाई भेट्न उत्तरी कोरियाली नेता किम रुस पुगे

२६ भदौ, काठमाडौ : उत्तर कोरियाली नेता किम जोङ उन रुसी राष्ट्रपति भ्लादिमिर पुटिनसँग भेट गर्न रुसको खासन पुगेका छन्।

आफ्नो बख्तरबन्द रेलबाट किम रुसको खासन पुगेको रुसी सञ्चारमाध्यम तासले जनाएको छ। रुसी राष्ट्रपति पुटिनसँग भ्लादिभोस्तक सहरमा भेटवार्ता हुने सम्भावना छ। उनीँ खासनबाट ५–६ घण्टाको रेल यात्रामा भ्लादिभोस्तक सहर पुग्नेछन्।

क्रेमलिनले पुटिन र किमबीच छिट्टै भेटवार्ता हुने बताए पनि समय र स्थान भने सार्वजनिक गरेको छैन। किम हिजो अपराह्न प्योङयाङबाट रेलमा रुस प्रस्थान गरेका थिए। किमले आफ्नो विदेश यात्राका लागि बख्तरबन्द रेलको प्रयोग गर्दै आएका छन्।

चार वर्षपछि पहिलो पटक विदेश यात्रामा निस्किएका किमले रुसी राष्ट्रपति पुटिनसँगको भेटमा आफ्नो देशले उत्पादन गरिरहेको ब्यालेस्टिक मिसाइल बिक्रिबारे छलफल गर्ने बताइएको छ।

रुसले युक्रेनमाथिको आक्रमणमा उत्तर कोरियाली मिसाइल प्रयोगमा रुचि देखाएको छ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP