Trending
समाज प्रमुख सामाजिक समस्या बन्दै आत्महत्या समाज मुगु बस दुर्घटना : मृतकका परिवारलाई एक लाख दिइने अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकी ड्रोन आक्रमणमा अलकायदाका वरिष्ठ नेताको मृत्यु समाज आज पनि देशका केही ठाउँमा हल्का पानी पर्ने राजनीति न्यायालयको गरिमाका लागि निकास दिन प्रधानन्यायाधीशलाई पूर्वन्यायाधीशहरुको आग्रह राजनीति एमाले वडा अधिवेशन आज‚ अध्यक्ष ओलीले भर्चुअल माध्यमबाट उद्घाटन गर्ने समाज विराटनगर विमानस्थल आजदेखि सञ्चालनमा आउने समाज प्रतिवेदन लागू गर्न प्रधानन्यायाधीशलाई बारको १५ दिने अल्टिमेटम खेल मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाली २३ वर्षमुनिकाे फुटबल टोली इन्डोनेसियासँग २–० ले पराजित flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई

तीनलाख २६ हजार नगदसहित २२ जुवाडे काठमाडौंबाट पक्राउ

काठमाडौं । प्रहरीले काठमाडौंको छुट्टाछुट्टै स्थानमा जुवा खेलिरहेको अवस्थामा २२ जनालाई पक्राउ गरेको छ । टोखा नगरपालिका ११, बानियाँटार डेरा गरी बस्ने मञ्जु मगरको कोठामा जुवा खेलिरहेका मकवानपुर थाहा नगरपालिका ७ घर भएकी ३७ वर्षीया बसुन्धारा केसीसहित १२ जना पक्राउ परेका हुन् ।

उनको साथबाट २ लाख ७१ हजार रुपैयाँ र ३ बुक तास बरामद भएको छ । महानगीय प्रहरी वृत्त महाराजगन्जबाट खटिएको प्रहरीले उनीहरूलाई पक्राउ गरेको हो ।

यस्तै काठमाडौं, कीर्तिपुर नगरपालिका ६, चौभार टौदहस्थित हरि महर्जनको घरमा जुवा खेलिरहेका ३८ वर्षीय राम खड्कालगायत १० जनालाई नगद ५५ हजार ९ सय १० रुपैयाँ र ४ बुक ताससहित प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।

महानगरीय प्रहरी वृत्त कीर्तिपुरबाट खटिएको प्रहरीले उनीहरूलाई पक्राउ गरेको हो । दुई स्थानबाट प्रहरीले ३ लाख २६ हजार ९ सय १० रुपैयाँ बरामद गरेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP