Trending
flash नेपालको तराई लगायत विश्वभरि मनाउने गरिन्छ करवा चौथ flash प्रदेश सरकारबाट विनियोजित सञ्चार बजेटको भ्रमपूर्ण समाचार प्रति बुद्ध दर्पणको ध्यानाकर्षण खेल टी-२० विश्वकप : बंगलादेशविरुद्ध श्रीलंकाको ५ विकेटको जित समाज दाङमा बस दुर्घटना हुँदा १ जनाको मृत्यु, २१ घाइते राजनीति प्रदेश १ प्रदेशसभा बैठक : कात्तिक १५ सम्म स्थगित, कांग्रेसमै भाँडभैलो flash विजयनगरमा आज ६० प्रतिशत बढिलाई भिटामिन ‘ए’ र जुकाको औषधि खुवाइयो समाज पाँच वर्षमा १ लाखभन्दा बढी सवारी दुर्घटना, १० हजारभन्दा बढीको मृत्यु समाज सर्वोच्चका १४ न्यायाधीशले पूर्ण बैठक बहिस्कार गर्ने राजनीति चार वर्षअघि हारेका थिए, फेरि मत गन्दा २ भोटले वडाध्यक्ष जिते flash टोल विकास संस्था व्यवस्थापन तथा नेतृत्व विकास सम्बन्धि क्षमता अभिवृद्धि तालिम सुरु

कपिलवस्तुमा वडाध्यक्षका छोराको दादागिरी , दुई जनाको अवस्था गम्भीर हुने गरि आक्रमण

विहिबारदिउँसो कपिलवस्तु नगरपालिका वडा नम्बर ३ का वडाध्यक्ष प्रकाश गैरेको छोरा धिरज गैरेले आफ्ना एक साथिको सहयोगमा दुई युवा माथी सांघातिक आक्रमण गरि गम्भीर घाइते बनाएका छन् ।

बुद्धभुमी नगरपालिका वडा नम्बर ६ बदलपुरा निवासि ३५ वर्षिय रामप्रसाद यादव र ३३ वर्षिय बुद्धि यादव गम्भीर घाइते भएका छन् । घाइते दुबै जना दाजु भाइ रहेको खुल्न आएको छ । हाल उनीहरुको कपिलवस्तु सदरमुकाम तौलिहवा स्थिति कपिलवस्तु अस्पतालमा उपचार भैरहेको छ ।

दुबै जनाको टाउकोमा गम्भीर चोट लागेको छ भने घटनाको पुर्ण विवरण आउन बाकी छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP