Trending
flash विजयनगरले वर्षाले प्रभावित कृषकलाई क्षतिपूर्ति दिने समाज पहुचँमार्ग भत्किनुको कारणबारे छानबिन गर्न माग खेल स्कटल्याण्ड समूह विजेता बन्दै सुपर १२ मा, ओमान बाहिरियो राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतदानको मिति सार्ने सत्तापक्षको कसरत‚ आजै गर्नुपर्ने विपक्षीको अडान राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतमाथि छलफल आज, मतदान मिति सार्ने सत्ता पक्षको कसरत खेल टि-२० विश्वकप : सुपर १२ मा बंगलादेश समाज बाढीले कैलालीमा जनजीवन अस्तव्यस्त, विपन्न बस्तीमा गाँसकै समस्या समाज प्रधानमन्त्रीले आज कैलाली र बर्दियाको बाढी-पहिरो प्रभावित क्षेत्रको निरीक्षण गर्दै राजनीति एमाले स्थायी कमिटी बैठक आज पनि बस्दै समाज विराटनगर विमानस्थल भोलिदेखि खुलाउने तयारी

नेकपा विजयनगर गाउँ कमिटी सचिबलय बैठक सम्पन्न

असार ४ – विजयनगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) विजयनगर गाउँ कमिटी सचिबालयको बैठक बिहिवार सम्पन्न भएको छ । कार्यक्रममा जिल्ला कमिटी सदस्य गोपाल बहदुर थापाले गाउँपालिकाको विकास र जनताको काममा कहिलै थकाइ नलाग्ने बताउनुभएको छ । उहाँले गाउँपालिका भित्रका ठुला– साना योजनाका कामहरु सम्पन्न भएको र कोभिड– १९ ले केही विकास निर्माणको केही काम अधुरो भएकोले र आगमी योजनामा समाबेश गरी उक्त कामहरु पुरा गर्ने बताउनुभयो ।

आगामी आर्थिक वर्षको बजेटमा शिक्षा,स्वास्थ, कृषि र विकास निर्माणका कार्यलाई प्राथमिकतामा राखी काम गर्ने थापाले बताउनु भयो । उहाँले कोभिड–१९ लाई नियन्त्रण गर्न गाउँपापालिकाले अझ सशक्त ढंगले काम गर्ने र सरकारी मापदण्ड अनुसारको आइसुलेशन बेड सहितको १५ सैयाको अस्पताल निर्माण गर्ने र एम्बुलेन्स ल्याउनका लागि सबै कामहरु सम्पन्न भएको बताउनुभयो ।

यस्तै नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीलाई अझ थप मजबुत बनाउन जनवर्गिय संगठन निर्माण गरि अझ सशक्त ढंगले चलायमान गराउने र पार्टीलाई जनताको अगाडी कसरी लोकप्रिय बनाउने बारेमा छ्लफल भएको छ । जिल्ला कमिटी सदस्य लक्ष्मी कुमारी चौधरीले गाउँपालिकाको विकासको लागि अझ थुप्रै कामहरु गर्नु परेको र उक्त कामहरु गाउँपालिकाले सम्पन्न गर्ने चौधरीले बताउनु भयो ।

कार्यक्रममा प्रत्येक वडामा भएको विकासका गतिबिधीहरुको रिपोर्टिङ तथा समिक्षासमेत भएको भएको थियो । कार्यक्रम गाउँपालिका अध्यक्ष कृष्ण भण्डारीको अध्यक्षता तथा गाउँकमिटी सचिबालय सदस्य टंक बहादुर सुनारको सञ्चालनमा सम्पन्न भएको थियो ।
बैठकले पार्टी गाउँ कमिती सदस्य स्व. अनिस खाँको असामहिक निधन प्रति दुख ब्यक्त गरिएको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP