Trending
खेल धनकुटामा जिल्लास्तरीय अन्डर १५ बुद्धिचाल प्रतियोगिता शुरु समाज कहाँ हरायो पशुपतिमा आरति गर्दा उठेको दान, दक्षिणा ? समाज बाढीले रेलेखोला जलविद्युत् आयोजनाको इन्टेक पुर्‍यो, बाँधमा क्षति आर्थिक कोशी प्रदेशको बेरुजु १ अर्ब ३१ करोड ७६ लाख १० हजार समाज बैतडीमा जिप दुर्घटना एकको मृत्यु, आठजना घाइते राजनीति बजेटबाट नयाँ चरणको आर्थिक सुधारको प्रयास थालेका छौँ : अर्थमन्त्री खेल बढ्यो खेलकुदमा बजेट : क्रिकेट मैदानलाई महत्त्व दिँदा दशरथ रंगशालाबारे मौन समाज प्राचीन पर्खाल र इनारका संरचना भेटिएको खयरडाँडामा पुनः उत्खनन राजनीति वामदेवका केन्द्रीय सदस्य ढकाललाई उपेन्द्रले भित्र्याए राजनीति एमालेको राष्ट्रिय महिला भेला आजदेखि, पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी प्रमुख अतिथि

बालिका अपहरण गर्ने भारतीय नागरिक पक्राउ

बुटवल

रुपन्देहीको रोहिणी गाउँपालिकामा बालिका अपहरण गरेको अभियोगमा एक भारतीय नागरिकलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । रोहिणी गाउँपालिका वडा नं। २ बैकुण्ठपुरका ३० वर्षीय ९परिवर्तित नाम० असफाक अहमद खानकी पाँच वर्षीय छोरी अपहरण गरेको अभियोगमा जिल्ला महाराजगञ्ज थाना निच्लौल ग्राम मिठौराबजार भारतका २३ वर्षीय मनिस निगमलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।
रोहिणी गाउँपालिका वडा नं। २ बैकुण्ठपुरका खानकी छोरी आफ्नै घर आँगनमा खेलीरहेको बेला शुक्रबार बिहान करिव साढे आठ बजेको समयमा हराएकी थिईन् । बालिका हराएपछि खोजी गर्ने क्रममा घर नजिकैको रोहिणी पुल नजिकैको जंगलबाट बिहान १० बजेको समयमा बालिकालाई सकुशल उद्धार गर्नुका साथै उपहरण गर्ने भारतीय नागरिक मनिसलाई पक्राउ गरिएको प्रहरीले जनाएको छ ।
जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका प्रवक्ता प्रहरी नायव उपरिक्षक धर्मराज भण्डारीका अनुसार मनिसले अपहरण गरेकी बालिकाको मुख थुनेर लुकिछिपी बसेको अवस्थामा पक्राउ गरिएको हो । प्रहरीका अनुसार जिल्ला महाराजगञ्ज थाना निच्लौल ग्राम मिठौराबजार भारतका फूलचन्द्र निगमका छोरा विगत एक वर्षदेखि रुपन्देहीको तिलोत्तमा नगरपालिका ७ कोटिहवामा डेरा गरी पेन्टरको काम गर्दै आएको थियो । पक्राउ परेको निगममाथि थप अनुसन्धान भईरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP