Trending
समाज मुगु बस दुर्घटना : मृतकका परिवारलाई एक लाख दिइने अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकी ड्रोन आक्रमणमा अलकायदाका वरिष्ठ नेताको मृत्यु समाज आज पनि देशका केही ठाउँमा हल्का पानी पर्ने राजनीति न्यायालयको गरिमाका लागि निकास दिन प्रधानन्यायाधीशलाई पूर्वन्यायाधीशहरुको आग्रह राजनीति एमाले वडा अधिवेशन आज‚ अध्यक्ष ओलीले भर्चुअल माध्यमबाट उद्घाटन गर्ने समाज विराटनगर विमानस्थल आजदेखि सञ्चालनमा आउने समाज प्रतिवेदन लागू गर्न प्रधानन्यायाधीशलाई बारको १५ दिने अल्टिमेटम खेल मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाली २३ वर्षमुनिकाे फुटबल टोली इन्डोनेसियासँग २–० ले पराजित flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई समाज कानुन व्यवसायीको तयारी : प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा नआए आन्दोलन

बालिका अपहरण गर्ने भारतीय नागरिक पक्राउ

बुटवल

रुपन्देहीको रोहिणी गाउँपालिकामा बालिका अपहरण गरेको अभियोगमा एक भारतीय नागरिकलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । रोहिणी गाउँपालिका वडा नं। २ बैकुण्ठपुरका ३० वर्षीय ९परिवर्तित नाम० असफाक अहमद खानकी पाँच वर्षीय छोरी अपहरण गरेको अभियोगमा जिल्ला महाराजगञ्ज थाना निच्लौल ग्राम मिठौराबजार भारतका २३ वर्षीय मनिस निगमलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।
रोहिणी गाउँपालिका वडा नं। २ बैकुण्ठपुरका खानकी छोरी आफ्नै घर आँगनमा खेलीरहेको बेला शुक्रबार बिहान करिव साढे आठ बजेको समयमा हराएकी थिईन् । बालिका हराएपछि खोजी गर्ने क्रममा घर नजिकैको रोहिणी पुल नजिकैको जंगलबाट बिहान १० बजेको समयमा बालिकालाई सकुशल उद्धार गर्नुका साथै उपहरण गर्ने भारतीय नागरिक मनिसलाई पक्राउ गरिएको प्रहरीले जनाएको छ ।
जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका प्रवक्ता प्रहरी नायव उपरिक्षक धर्मराज भण्डारीका अनुसार मनिसले अपहरण गरेकी बालिकाको मुख थुनेर लुकिछिपी बसेको अवस्थामा पक्राउ गरिएको हो । प्रहरीका अनुसार जिल्ला महाराजगञ्ज थाना निच्लौल ग्राम मिठौराबजार भारतका फूलचन्द्र निगमका छोरा विगत एक वर्षदेखि रुपन्देहीको तिलोत्तमा नगरपालिका ७ कोटिहवामा डेरा गरी पेन्टरको काम गर्दै आएको थियो । पक्राउ परेको निगममाथि थप अनुसन्धान भईरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP