Trending
राजनीति अपहरणको आरोपमा पाँच जना पक्राउ राजनीति मनमोहन अधिकारी अविचलित कम्युनिष्ट आन्दोलनको पर्याय : ईश्वर पोखरेल राजनीति दलमा आबद्ध शिक्षकलाई कारवाही गर्न शिक्षामन्त्रीले मागिन् निर्वाचन आयोगसँग विवरण राजनीति कर्णालीका मुख्यमन्त्री कँडेलले आज विश्वासको मत लिँदै राजनीति मनमोहन अधिकारीको २५औँ स्मृति दिवस आज समाज बाँकेका किसान चैते धानप्रति आकर्षित समाज ट्र्याक्टरबाट खसेर एकजनाको मृत्यु समाज वनमा लागेको डढेलो गाउँ फैलिँदा १३ घर खरानी अन्तर्राष्ट्रिय पत्नीलाई मुद्दा परेपछि स्पेनका प्रधानमन्त्रीले स्थगन गरे सार्वजनिक जिम्मेवारी राजनीति अहिलेको स्वतन्त्रता र अधिकार कसैको निगाहबाट प्राप्त हैन : पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी

कृष्णनगरको अस्थायी बस पार्क पुरानो नगरपालिका प्राङ्गणमा

कृष्णनगर, ११ फागुन ।

कपिलवस्तुको कृष्णनगर नगरपालिकाले अस्थायी बस पार्क व्यवस्थापन गरेको छ । नगरपाललिकाको वडा नम्बर २ मा पुरानो नगरपालिका रहेको प्राङ्गणमा अस्थायी बस पार्क व्यवस्थापन गरेको जनाइएको छ । नगर कार्यपालिकाकोे बैठकले अस्थायी बस पार्क व्यवस्थापनका लागि पुरानो नगरपालिकाको प्राङ्गणमा सवारी साधन पार्किङ्ग गर्ने निर्णय गरेको बस व्यवस्थापन समितिका संयोजक नूर मोहम्मद मुसलमानले जानकारी दिए ।

कृष्णनगरको मुख्य औद्योगिक तथा व्यापारिक क्षेत्रमा लामो समयदेखि बस पार्कको समस्यालाई मध्यनजर गर्दै तत्कालका लागि नगरपालिकाले अस्थायी रुपमा पुरानो नगरपालिका रहेको ठाउँमा बस पार्किङ्गको व्यवस्थापन गरिएको उनले बताए । शुक्रबार नगर प्रमुख रजत प्रताप शाह, २ का वडा अध्यक्ष कृष्ण कुमार गुप्ता साहिद खाँ लगायतले अस्थायी बस पार्कको अनुगमन समेत गरेका छन् । नगरपालिकाले सबै सवारी साधन व्यवस्थापनलाई जोड दिएको छ ।

वडा नम्बर ८ का वडा अध्यक्ष समेत रहेका नूर मोहम्मद मुसलमानले सडकमै जथाभावी रुपमा पार्किङ्गको समस्यालाई तत्काल व्यवस्थापन गर्न नगरपालिकाले सवारी साधनलाई अस्थायी बस पार्क व्यवस्थापन गरेको बताए । कृष्णनगर भन्सार नाका र मुख्य बजार क्षेत्र भएकाले अव्यवस्थित सवारी साधनलाई पार्किङ्गको व्यवस्थापन अस्थायी रुपमा गरिएको नगरपालिकाले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP