Trending
राजनीति अपहरणको आरोपमा पाँच जना पक्राउ राजनीति मनमोहन अधिकारी अविचलित कम्युनिष्ट आन्दोलनको पर्याय : ईश्वर पोखरेल राजनीति दलमा आबद्ध शिक्षकलाई कारवाही गर्न शिक्षामन्त्रीले मागिन् निर्वाचन आयोगसँग विवरण राजनीति कर्णालीका मुख्यमन्त्री कँडेलले आज विश्वासको मत लिँदै राजनीति मनमोहन अधिकारीको २५औँ स्मृति दिवस आज समाज बाँकेका किसान चैते धानप्रति आकर्षित समाज ट्र्याक्टरबाट खसेर एकजनाको मृत्यु समाज वनमा लागेको डढेलो गाउँ फैलिँदा १३ घर खरानी अन्तर्राष्ट्रिय पत्नीलाई मुद्दा परेपछि स्पेनका प्रधानमन्त्रीले स्थगन गरे सार्वजनिक जिम्मेवारी राजनीति अहिलेको स्वतन्त्रता र अधिकार कसैको निगाहबाट प्राप्त हैन : पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी

शिवराजले रोक्यो ‘विद्यालयमा राजनितिक कार्यक्रम गर्न’


कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिकाले विद्यालयमा राजनितिक कार्यक्रम गर्न रोक लगाएको छ । मंगलवार एक सुचना जारी गर्दै विद्यालय शान्ती क्षेत्र राष्ट्रिय ढाचा कार्यान्वयन निर्देशिका बमोजिम नगरभित्रका सामुदायिक विद्यालय तथा बालविकासमा कुनै पनि राजनितिक कार्यक्रम गर्न नदिने जनाएको छ ।

विद्यालयमा स्तरमा कुनै पनि राजनितिकका समद्ध संघ,संगठन विद्यार्थी संघ,संगठनको गठन, बैठक अन्य क्रियाकलाप नगराउनु भनि सूचना जारी गरेको नगर प्रमुख अजय थापाले बताउनुभयो ।

विद्यालयलाई शान्ति क्षेत्रको रुपमा विकास गर्दै राजनिति भन्दा टाढा राख्नको लागि यस्तो निर्णय गरीएको थापाले बताउनुभयो ।नगरले विद्यालयमा कुनै पनि प्रकारको राजनिति नगर्न समेत सबै पक्षलाई सचेत गराएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP