Trending
राजनीति अपहरणको आरोपमा पाँच जना पक्राउ राजनीति मनमोहन अधिकारी अविचलित कम्युनिष्ट आन्दोलनको पर्याय : ईश्वर पोखरेल राजनीति दलमा आबद्ध शिक्षकलाई कारवाही गर्न शिक्षामन्त्रीले मागिन् निर्वाचन आयोगसँग विवरण राजनीति कर्णालीका मुख्यमन्त्री कँडेलले आज विश्वासको मत लिँदै राजनीति मनमोहन अधिकारीको २५औँ स्मृति दिवस आज समाज बाँकेका किसान चैते धानप्रति आकर्षित समाज ट्र्याक्टरबाट खसेर एकजनाको मृत्यु समाज वनमा लागेको डढेलो गाउँ फैलिँदा १३ घर खरानी अन्तर्राष्ट्रिय पत्नीलाई मुद्दा परेपछि स्पेनका प्रधानमन्त्रीले स्थगन गरे सार्वजनिक जिम्मेवारी राजनीति अहिलेको स्वतन्त्रता र अधिकार कसैको निगाहबाट प्राप्त हैन : पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी

१२ वर्ष कैद सजाय सुनाइएका ज्यान मुद्दाका फरार प्रतिवादी पक्राउ

पर्वत : जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीले ज्यान सम्बन्धी कसुरमा १२ वर्ष भन्दा बढी समयका लागि कैद सजाय सुनाएपछि फरार रहेका प्रतिवादीलाई पक्राउ गरेको छ।
जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीका निमित्त सूचना अधिकारी प्रहरी निरीक्षक तिलक मानन्धरका अनुसार पोखरा महानगरपालिका–२० लामाडाँडा बस्ने वर्ष ३० वर्षीय डिल बहादुर गुरुङ भनिने प्रिमस बहादुर गुरुङलाई पक्राउ गरिएको हो।

उनलाई ज्यान सम्बन्धी कसुरमा कास्की जिल्ला अदालतले गत मङ्सिर सात गते १२ वर्ष चार महिना १३ दिन कैद सजाय र एक लाख २५ हजार रुपैयाँ जरिवाना फैसला सुनाएको थियो।

फैसलासँगै गुरुङ फरार रहँदै आएकोमा वडा प्रहरी कार्यालय बगरबाट खटिएको प्रहरी टोलीले बुधवार पोखरा महानगरपालिका–११ काँहुखोलाबाट पक्राउ गरी आवश्यक कारबाहीका लागि कास्की जिल्ला अदालतमा बुझाएको छ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP