Trending
राजनीति अपहरणको आरोपमा पाँच जना पक्राउ राजनीति मनमोहन अधिकारी अविचलित कम्युनिष्ट आन्दोलनको पर्याय : ईश्वर पोखरेल राजनीति दलमा आबद्ध शिक्षकलाई कारवाही गर्न शिक्षामन्त्रीले मागिन् निर्वाचन आयोगसँग विवरण राजनीति कर्णालीका मुख्यमन्त्री कँडेलले आज विश्वासको मत लिँदै राजनीति मनमोहन अधिकारीको २५औँ स्मृति दिवस आज समाज बाँकेका किसान चैते धानप्रति आकर्षित समाज ट्र्याक्टरबाट खसेर एकजनाको मृत्यु समाज वनमा लागेको डढेलो गाउँ फैलिँदा १३ घर खरानी अन्तर्राष्ट्रिय पत्नीलाई मुद्दा परेपछि स्पेनका प्रधानमन्त्रीले स्थगन गरे सार्वजनिक जिम्मेवारी राजनीति अहिलेको स्वतन्त्रता र अधिकार कसैको निगाहबाट प्राप्त हैन : पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी

गाजा युद्धविरामबारे इजिप्टका राष्ट्रपति र बहराइनका सुरक्षा सल्लाहकारबीच छलफल

एजेन्सी

इजिप्टका राष्ट्रपति अब्देल–फताह अल–सिसी र भ्रमणमा रहेका राष्ट्रिय सुरक्षा सल्लाहकार, रोयल गार्डका कमाण्डर र बहराइनको सर्वोच्च रक्षा परिषद्का महासचिव सेख नासेर बिन हमाद अल खलिफाले मंगलवार युद्धविरामको महत्वमा सहमति जनाएका हुन्।

इजिप्टको राष्ट्रपतिको विज्ञप्तिअनुसार वार्ताले घेरिएको पट्टीमा पर्याप्त मात्रामा आवश्यक मानवीय सहायता र राहतको प्रवाह सुनिश्चित गर्ने माध्यमलाई सम्बोधन गरेको छ। बैठकमा इजिप्टले यस क्षेत्रमा शान्ति स्थापना गर्ने प्रयासमा पनि केन्द्रित भएको थियो।

मङ्गलबार हमासले इजिप्ट, कतार र संयुक्त राज्य अमेरिकाका मध्यस्थकर्ताहरूसँग गाजामा युद्धविराम गर्ने प्रयासमा तेस्रो दिन पनि इजिप्टमा वार्ता जारी राख्यो। बहराइनका उच्चस्तरीय अधिकारीले गाजामा प्यालेस्टाइनीहरूलाई रफाह सीमा नाका वा हवाई ड्रपहरूमार्फत भूमिमार्फत सहायता पुर्‍याउन इजिप्टको प्रयासको प्रशंसा गरेका छन्।

बैठकले यस क्षेत्रको बढ्दो तनावलाई नियन्त्रण गर्न र द्वन्द्वको विस्तारलाई रोक्नका लागि पहल गर्नुपर्ने आवश्यकता दोहोर्‍याएको छ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP