Trending
राजनीति अपहरणको आरोपमा पाँच जना पक्राउ राजनीति मनमोहन अधिकारी अविचलित कम्युनिष्ट आन्दोलनको पर्याय : ईश्वर पोखरेल राजनीति दलमा आबद्ध शिक्षकलाई कारवाही गर्न शिक्षामन्त्रीले मागिन् निर्वाचन आयोगसँग विवरण राजनीति कर्णालीका मुख्यमन्त्री कँडेलले आज विश्वासको मत लिँदै राजनीति मनमोहन अधिकारीको २५औँ स्मृति दिवस आज समाज बाँकेका किसान चैते धानप्रति आकर्षित समाज ट्र्याक्टरबाट खसेर एकजनाको मृत्यु समाज वनमा लागेको डढेलो गाउँ फैलिँदा १३ घर खरानी अन्तर्राष्ट्रिय पत्नीलाई मुद्दा परेपछि स्पेनका प्रधानमन्त्रीले स्थगन गरे सार्वजनिक जिम्मेवारी राजनीति अहिलेको स्वतन्त्रता र अधिकार कसैको निगाहबाट प्राप्त हैन : पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी

जसपा सरकारमा नजाँदा दुई मन्त्रालय अझै प्रधानमन्त्रीसँग

काठमाडौं : नयाँ सत्ता गठबन्धनका दललाई समेटेर प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले बुधबार मन्त्रिमण्डल विस्तार गरे।

सरकारमा प्रधानमन्त्रीको दल माओवादी केन्द्र, एमाले र राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी सहभागी भएका छन्। यससँगै अहिले मन्त्रिपरिषद् २० सदस्यीय भएको छ। तर दुईवटा मन्त्रालय अझै प्रधानमन्त्रीसँग छ।

स्वास्थ्य तथा जनसंख्या र वन तथा वातावरण मन्त्रालय प्रधानमन्त्री आफैँले राखेका हुन्। ती मन्त्रालय नयाँ सत्ता गठबन्धनमा सहभागी जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) का लागि छुट्याइएको थियो।

विभिन्न विषयमा असन्तुष्टि जनाउँदै जसपाले तत्काल मन्त्री नपठाएकाका कारण दुई मन्त्रालय प्रधानमन्त्री आफैँले राखेका हुन्। यद्यपि जसपाले बिहीबार केन्द्रीय कार्यकारिणी बैठकमार्फत सरकारमा जाने/नजाने विषय टुंग्याउने बताएको छ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP