Trending
राजनीति अपहरणको आरोपमा पाँच जना पक्राउ राजनीति मनमोहन अधिकारी अविचलित कम्युनिष्ट आन्दोलनको पर्याय : ईश्वर पोखरेल राजनीति दलमा आबद्ध शिक्षकलाई कारवाही गर्न शिक्षामन्त्रीले मागिन् निर्वाचन आयोगसँग विवरण राजनीति कर्णालीका मुख्यमन्त्री कँडेलले आज विश्वासको मत लिँदै राजनीति मनमोहन अधिकारीको २५औँ स्मृति दिवस आज समाज बाँकेका किसान चैते धानप्रति आकर्षित समाज ट्र्याक्टरबाट खसेर एकजनाको मृत्यु समाज वनमा लागेको डढेलो गाउँ फैलिँदा १३ घर खरानी अन्तर्राष्ट्रिय पत्नीलाई मुद्दा परेपछि स्पेनका प्रधानमन्त्रीले स्थगन गरे सार्वजनिक जिम्मेवारी राजनीति अहिलेको स्वतन्त्रता र अधिकार कसैको निगाहबाट प्राप्त हैन : पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी

बिग्रिएको राजनीति हामीले ट्रयाकमा ल्यायौँ : प्रमुख सचेतक परियार

काठमाडौँ : राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका प्रमुख सचेतक सन्तोष परियारले बिग्रेको राजनीतिक परिस्थितिलाई आफ्नो दलले हस्तक्षेप गरी ट्रयाकमा ल्याउन नयाँ गठबन्धन बनेको बताएका छन्।

बिहीवार प्रतिनिधिसभा बैठकमा बोल्दै प्रमुख सचेतक परियारले बिग्रिएको राजनीतिक परिस्थिति सुधार्न पार्टी सभापति रवि लामिछानेको पहलमा हस्तक्षेप गरिएको बताए।

उनले रास्वपाले नयाँ गठबन्धन बनाउन मुख्य भूमिका खेलेको दावी गरेका छन्। उनले पुराना पार्टीहरूले सदनमा प्रतिस्पर्धा र निर्वाचनमा सहकार्य गर्ने गरेका भन्दै आगामी दिनमा निर्वाचनमा प्रतिस्पर्धा र सदनमा सहकार्य गर्नुपर्ने बताए। उनले इलाम २ मा हुने उपनिर्वाचनमा रास्वपा एक्लै चुनावमा होमिने र जित्ने दाबी गरे।

परियारले भने, ‘सदनको यही रोष्ट्रममा पहिलोपटक आफ्नो विचार राख्दा मैले भनेको थिएँ- हामी दुईचारजना व्यक्ति मात्रै आएका छैनौँ। समाज रूपान्तरणको विचारसहित नयाँ हस्तक्षेप गर्न आएका छौँ। हामी सदनमा सहकार्य गरौँ भन्छौँ। तपाईंहरूले सदनमा सधैँ प्रतिस्पर्धा र निर्वाचनमा सहकार्य गर्नुभयो। यसले लोकतन्त्रलाई पनि कमजोर बनाइदिनु भयो।’

उनले आफूहरू प्रश्न गर्ने मात्रै नभई समस्याको समाधान गर्न पनि सरकारमा सामेल भएको बताए। उनले अब नेपाल बनाउने काम शुरु हुने बताए।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP