Trending
राजनीति अपहरणको आरोपमा पाँच जना पक्राउ राजनीति मनमोहन अधिकारी अविचलित कम्युनिष्ट आन्दोलनको पर्याय : ईश्वर पोखरेल राजनीति दलमा आबद्ध शिक्षकलाई कारवाही गर्न शिक्षामन्त्रीले मागिन् निर्वाचन आयोगसँग विवरण राजनीति कर्णालीका मुख्यमन्त्री कँडेलले आज विश्वासको मत लिँदै राजनीति मनमोहन अधिकारीको २५औँ स्मृति दिवस आज समाज बाँकेका किसान चैते धानप्रति आकर्षित समाज ट्र्याक्टरबाट खसेर एकजनाको मृत्यु समाज वनमा लागेको डढेलो गाउँ फैलिँदा १३ घर खरानी अन्तर्राष्ट्रिय पत्नीलाई मुद्दा परेपछि स्पेनका प्रधानमन्त्रीले स्थगन गरे सार्वजनिक जिम्मेवारी राजनीति अहिलेको स्वतन्त्रता र अधिकार कसैको निगाहबाट प्राप्त हैन : पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी

शिव जात्रामा हिँडेका १५ बालबालिका करेन्ट लागी घाइते

जयपुर: भारतको राजस्थानको कोटामा महाशिवरात्रिको जात्राका क्रममा १५ बालबालिका घाइते भएका छन्। विद्युत्‌को करेन्ट लाग्दा उनीहरू घाइते भएका हुन्।

घाइते सबै बालबालिकालाई कोटाको एमबीएस अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ। कोटाको सकतपुरा काली बस्तीमा यो दुर्घटना भएको हो। महाशिवरात्रिका अवसरमा जात्रा निकालिएको थियो।

अग्ला झण्डा बोकेर जात्रामा बालबालिका सहभागी थिए। बाटोमा केही बालबालिकाको झण्डा सडकमा झुण्डिएको बिजुलीको तारसँग सम्पर्कमा आएपछि करेन्ट लागेको थियो। यो जात्रा रामदेव मन्दिरदेखि हनुमान मन्दिरसम्म जाँदै थियो।

दुर्घटनामा ९ देखि १६ वर्षसम्मका बालबालिका घाइते भएका छन्। दुर्घटनालगत्तै घटनास्थलमा हल्लाखल्ला मच्चिएको र स्थानीय बासिन्दाले बच्चा बोकेर अस्पताल लगेका थिए। घाइते बालबालिकाका आफन्त घटनाको जानकारी पाएलगत्तै अस्पताल पुगेका थिए र त्यहाँ पुगेर आयोजकलाई कुटपिट गरेका थिए।

प्रदेश आईजी रविदत्त गौरले एक बालक ७० प्रतिशत र अर्को बालक ५० प्रतिशत जलेको बताए। बाँकी बालबालिका १० प्रतिशत जलेका छन्।

प्रदेशका ऊर्जामन्त्री हीरालाल नागरले अस्पताल पुगेर घटनाको अनुसन्धान गर्न निर्देशन दिएका छन्। दुर्घटनाको जानकारी पाएलगत्तै लोकसभा अध्यक्ष ओम बिडला पनि अस्पताल पुगेका छन्।

घटनास्थलमा प्रहरी परिचालन गरिएको छ। अस्पतालमा भीड जम्मा भइरहेको छ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP