Trending
राजनीति अपहरणको आरोपमा पाँच जना पक्राउ राजनीति मनमोहन अधिकारी अविचलित कम्युनिष्ट आन्दोलनको पर्याय : ईश्वर पोखरेल राजनीति दलमा आबद्ध शिक्षकलाई कारवाही गर्न शिक्षामन्त्रीले मागिन् निर्वाचन आयोगसँग विवरण राजनीति कर्णालीका मुख्यमन्त्री कँडेलले आज विश्वासको मत लिँदै राजनीति मनमोहन अधिकारीको २५औँ स्मृति दिवस आज समाज बाँकेका किसान चैते धानप्रति आकर्षित समाज ट्र्याक्टरबाट खसेर एकजनाको मृत्यु समाज वनमा लागेको डढेलो गाउँ फैलिँदा १३ घर खरानी अन्तर्राष्ट्रिय पत्नीलाई मुद्दा परेपछि स्पेनका प्रधानमन्त्रीले स्थगन गरे सार्वजनिक जिम्मेवारी राजनीति अहिलेको स्वतन्त्रता र अधिकार कसैको निगाहबाट प्राप्त हैन : पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी

एआइजी ज्ञवालीले करोड मागे, एसपीको घर बनाउन ६० लाख मागे : जीवन चलाउने

काठमाडौँ : सुन तस्करी प्रकरणमा मुछिएर फरार रहेका जीवन चलाउनेले प्रहरीका एआइजी श्याम ज्ञवालीले आईजिपी बन्न एक करोड मागेको खुलाएका छन्।

उनले आज पत्रकारलाई अन्तरवार्ता दिँदै केन्द्रीय अनुसन्धान ब्यूरो (सीआईबी)का एसपी सञ्जयसिंह थापाको घर बनाउन डीएसपी दुर्गाराज दाहालले ६० लाख रुपैयाँ मागेको पनि बताएका छन्। ६० लाख नभए अहिले ३० लाख भने पनि दिन आग्रह गरेका पनि उनले बताए।

उक्त प्रकरणका प्रतिवादी रहेका चलाउनेले पैसा नदिएकै कारण आफूलाई फसाउने चाल रचेको पनि दावी गरेका छन्। उनी आफू आएर प्रतिवाद गर्ने र अदालतमा पुगेर आत्मसमर्पण गर्नेसमेत बताएका छन्। उनले आफू दिल्लीमा रहेको पनि खुलाएका छन्।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP