Trending
खेल धनकुटामा जिल्लास्तरीय अन्डर १५ बुद्धिचाल प्रतियोगिता शुरु समाज कहाँ हरायो पशुपतिमा आरति गर्दा उठेको दान, दक्षिणा ? समाज बाढीले रेलेखोला जलविद्युत् आयोजनाको इन्टेक पुर्‍यो, बाँधमा क्षति आर्थिक कोशी प्रदेशको बेरुजु १ अर्ब ३१ करोड ७६ लाख १० हजार समाज बैतडीमा जिप दुर्घटना एकको मृत्यु, आठजना घाइते राजनीति बजेटबाट नयाँ चरणको आर्थिक सुधारको प्रयास थालेका छौँ : अर्थमन्त्री खेल बढ्यो खेलकुदमा बजेट : क्रिकेट मैदानलाई महत्त्व दिँदा दशरथ रंगशालाबारे मौन समाज प्राचीन पर्खाल र इनारका संरचना भेटिएको खयरडाँडामा पुनः उत्खनन राजनीति वामदेवका केन्द्रीय सदस्य ढकाललाई उपेन्द्रले भित्र्याए राजनीति एमालेको राष्ट्रिय महिला भेला आजदेखि, पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी प्रमुख अतिथि

पत्नीलाई मुद्दा परेपछि स्पेनका प्रधानमन्त्रीले स्थगन गरे सार्वजनिक जिम्मेवारी


काठमाडौं : पत्नीविरुद्ध भ्रष्टाचार अभियोगमा अनुसन्धान शुरु भएपछि स्पेनका प्रधानमन्त्री पेड्रो सान्जेजले सार्वजनिक जिम्मेवारी स्थगन गरेका छन्।

सान्जेजकी पत्नी बेगोना गोमेजविरुद्ध भ्रष्टाचारविरोधी अभियन्ता मानोस लिम्यिासले दायर गरेको मुद्दामा अदालतमा सुनुवाइ शुरु भएको छ। पत्नीविरुद्धको भ्रष्टाचार आरोपमा अनुसन्धान शुरु भएपछि सार्वजनिक जिम्मेवारी स्थगन गरेको उनले बताए। यस्तै राजीनामा दिने वा मुद्दा किनारा नलागुञ्जेल जिम्मेवारी स्थगित गरेर बस्ने भन्नेबारे विचार गरिरहेको उनले बताएका छन्।

सामाजिक सञ्जाल एक्समा विज्ञप्ति सार्वजनिक गरी सान्चेजले आफ्नी पत्नीलाई राजनीतिक तथा निजी जीवनबाट कमजोर बनाउने मनसायले उत्पीडनको रणनीतिअनुसार मुद्दा हालिएको दाबी गर्दै पत्नी गोमेजले यसबारे अदालतमा स्पष्ट जवाफ दिने जनाएका छन्।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP