Trending
flash नेपालको तराई लगायत विश्वभरि मनाउने गरिन्छ करवा चौथ flash प्रदेश सरकारबाट विनियोजित सञ्चार बजेटको भ्रमपूर्ण समाचार प्रति बुद्ध दर्पणको ध्यानाकर्षण खेल टी-२० विश्वकप : बंगलादेशविरुद्ध श्रीलंकाको ५ विकेटको जित समाज दाङमा बस दुर्घटना हुँदा १ जनाको मृत्यु, २१ घाइते राजनीति प्रदेश १ प्रदेशसभा बैठक : कात्तिक १५ सम्म स्थगित, कांग्रेसमै भाँडभैलो flash विजयनगरमा आज ६० प्रतिशत बढिलाई भिटामिन ‘ए’ र जुकाको औषधि खुवाइयो समाज पाँच वर्षमा १ लाखभन्दा बढी सवारी दुर्घटना, १० हजारभन्दा बढीको मृत्यु समाज सर्वोच्चका १४ न्यायाधीशले पूर्ण बैठक बहिस्कार गर्ने राजनीति चार वर्षअघि हारेका थिए, फेरि मत गन्दा २ भोटले वडाध्यक्ष जिते flash टोल विकास संस्था व्यवस्थापन तथा नेतृत्व विकास सम्बन्धि क्षमता अभिवृद्धि तालिम सुरु

विजयनगरकाे ६ नं वडाद्धारा बाल क्लबका समुहलाई खेलकूद सामग्री प्रदान

राम प्रघट कोरी

आसाढ १४ – विजयनगर

कपिलवस्तुको विजयनगर गाउँपालिकामा बाल क्लबका समुहहरुलाई खेलकूद सामग्री प्रदान गरिएको छ । गाउँपालिकाको वडा नं. ६ भित्र रहेको ३ ओटा बाल क्लबहरुलाई खेलकूद सामग्री आइतवार वितरण गरिएको हो ।
वडाभित्र सक्रिय रहेका गौतम बुद्ध खुरुहुरियाका अध्यक्ष अबदुल्ला कुजडा, क्षितिज बद्धौरका अध्यक्ष सुलभ चापागाई र लाली गुरास प्रेमनगरका बाल क्लबका अध्यक्ष पवन श्रेष्ठलाई प्रदान गरिएको वडाध्यक्ष प्रेम बहादुर कलावारले जानकारी दिनुभएको छ ।

गाउँपालिकाले लिएका लक्ष्य ‘एक वडा, एक खेल मैदान’ नीति अनुसार खेलकूद क्षेत्रमा प्रोत्साहन गर्ने उद्धेश्यले उक्त सामग्री वितरण गरेका बताउनुभयो । उनीहरुमा खेलकूद जगतमा थप उर्जा मिल्नुको साथै गाउँपालिकालाई खेलकूद क्षेत्रमय बनाउन महत्वपूर्ण भूमिका हुने बताउनुभयो ।

आर्थिक वर्ष २०७६÷०७७ को वार्षिक कार्यक्रम अन्तर्गत यस वडा भित्रका सञ्चालित बाल क्लबहरुलाई भलिबल, रिङ, कक, स्किपिङ डोरी, ब्याड मिन्टन, ब्याड स्ट्याम्प लगायत सामग्री वितरण गरेको वडा सचिव प्रभुनाथ यादवले बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP