Trending
समाज मुगु बस दुर्घटना : मृतकका परिवारलाई एक लाख दिइने अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकी ड्रोन आक्रमणमा अलकायदाका वरिष्ठ नेताको मृत्यु समाज आज पनि देशका केही ठाउँमा हल्का पानी पर्ने राजनीति न्यायालयको गरिमाका लागि निकास दिन प्रधानन्यायाधीशलाई पूर्वन्यायाधीशहरुको आग्रह राजनीति एमाले वडा अधिवेशन आज‚ अध्यक्ष ओलीले भर्चुअल माध्यमबाट उद्घाटन गर्ने समाज विराटनगर विमानस्थल आजदेखि सञ्चालनमा आउने समाज प्रतिवेदन लागू गर्न प्रधानन्यायाधीशलाई बारको १५ दिने अल्टिमेटम खेल मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाली २३ वर्षमुनिकाे फुटबल टोली इन्डोनेसियासँग २–० ले पराजित flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई समाज कानुन व्यवसायीको तयारी : प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा नआए आन्दोलन

पाँच जना नेताले बोलेपछि नेकपा स्थायी कमिटी बैठक आजकाे लागि स्थगित

काठमाण्डाै – नेकपा स्थायी कमिटीको आजको बैठक सकिएको छ । पाँच जना स्थायी कमिटीका सदस्यले आफ्नो धारणा राखेपछि आजको लागि बैठक सकिएको प्रवक्ता नारायणकाजी श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो ।

नेपाली कांग्रेसकी समानुपातिक सांसद ज्ञानकुमारी छन्त्यालको निधनमा संसद्ले शोक प्रस्ताव पारित गर्ने भएपछि आजको लागि बैठक सकिएको हो । आज पेशल खतिवडा, नन्द प्रसाईँ, लिलामणि पोख्रेल, योगेश भट्टराई र मातृका यादवले धारणा राख्नुभएको छ ।

अर्को बैठक बिहीबार बिहान ११ बजे बस्नेछ । हिजोको बैठकमा शीर्ष नेतासहित १८ जना स्थायी कमिटीका सदस्यले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको राजीनामा माग गरे पनि ओलीले बुधबार बिहान केही नेताहरुसँग सुझाव लिनुभएको छ । 

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP