Trending
flash विजयनगरका ७ वटै वडामा नेकपा एमालेकाे वडा अधिवेशन सम्पन्न समाज वैशाखयता विपद्जन्य घटनामा परि ३ सय ५३ जनाको ज्यान गयाे flash एकीकृत अखिल नेपाल शिक्षक सङ्गठन कपिलवस्तुमा पुनः पाण्डे flash प्रेस सेन्टर नेपाल कपिलवस्तुमा बेल्वासेको नेतृत्व अन्तर्राष्ट्रिय सन् २०६० सम्म कार्बन उत्सर्जनलाई शून्यमा झार्ने साउदी अरेबियाको भनाइ समाज तिहारकाे लागि ५० हजारभन्दा बढी सयपत्रीको माला भारतबाट आयात हुँदै अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकालाई चीनको चेतावनी राजनीति राप्रपाकाे ५४ जिल्लामा अधिवेशन सकियाे flash प्रेस सेन्टर कपिलवस्तुकाे अध्यक्षमा बेल्बासे, २१सदस्य कार्य समिति चयन समाज प्रमुख सामाजिक समस्या बन्दै आत्महत्या

शितगंगाका स्कारपियो दुर्घटना एक जनाको अबस्था चिन्ता जनक

शितगंगा नगरपालिका ३ ठाडा दह अगाडी रिपाहामा स्कारपियो दुुर्घटना भएको छ काठमाडौ बाट सन्धिखर्क जाँदै गरेको बा १५ च २७०६ नम्बरको स्कारपियो दुर्घटनामा पर्दा १ जनाको अबस्था चिन्ता जनक रहेको घ भने १ जना गम्बिर घाइते भएका छन ।

इलाका प्रहरी कार्यलयमा ३ जना भएको जानकारी गराएर गएको स्कारपियो दुघटनामा परे पटि स्थानिय पैहरी नेपाल आर्मी तथा स्थानियहरुले १ जनाको खोजी गरिरहेका छन । दुर्घटनामा घाएते रहेका चालक लिला तामाङ र अर्का घाइतेलाई उपचारको लागि अस्पताल लगिएको छ ।

पानी परेको र निकै चिफ्लो रहेकोले उद्धारमा समेत समस्या परेको छ । गाडी सडक बाट ६०० मिटर भन्दा तल खसेको छ । उत्त स्थानमा केही समय अगाडी टेयमक्टर समेत दुर्घटनामा परेको थियो ट्याक्टर भएकै स्थानमा स्कारपियो पुगेको छ भने पाठ पुर्गा बिभिन्न स्थानमा छेदबिछेद अबस्थामा रहेका छन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP