Trending
flash शिवपुरमा नेकपा एसको वडा कमिटि गठन अन्तर्राष्ट्रिय आर्यनपछि एनसिबीको निसानामा अनन्या flash विजयनगरले वर्षाले प्रभावित कृषकलाई क्षतिपूर्ति दिने समाज पहुचँमार्ग भत्किनुको कारणबारे छानबिन गर्न माग खेल स्कटल्याण्ड समूह विजेता बन्दै सुपर १२ मा, ओमान बाहिरियो राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतदानको मिति सार्ने सत्तापक्षको कसरत‚ आजै गर्नुपर्ने विपक्षीको अडान राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतमाथि छलफल आज, मतदान मिति सार्ने सत्ता पक्षको कसरत खेल टि-२० विश्वकप : सुपर १२ मा बंगलादेश समाज बाढीले कैलालीमा जनजीवन अस्तव्यस्त, विपन्न बस्तीमा गाँसकै समस्या समाज प्रधानमन्त्रीले आज कैलाली र बर्दियाको बाढी-पहिरो प्रभावित क्षेत्रको निरीक्षण गर्दै

प्रचण्ड निवास खुमलटारमा पूर्वमाओवादी नेताको भेला

कामाठमाडौं । सत्तारुढ नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल (प्रचण्ड)ले पुर्व एकिकृत नेकपा माओवादिका आफूनिकट स्थायी कमिटी सदस्यहरूसँग छलफल गर्नुभएको छ ।

आज (सोमबार) खुमलटारस्थित आफ्नै निवासमा प्रचण्डले पूर्वमाओवादीतर्फका स्थायी कमिटी सदस्यहरूसँग छलफल गर्नुभएको हो ।
अर्का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले मंसिरमा महाधिवेशन गर्ने प्रस्ताव गरेको र प्रचण्डले यसमा सहमति जनाएको चर्चा चलेपछि उहाँनिकट स्थायी कमिटी सदस्यहरू असन्तुष्ट रहेको बताइन्छ ।

ओलीसँग सहमति भएको भनिएको विषयमा केही साथीले संशययुक्त प्रश्न उठाएपछि उहाँ (प्रचण्ड)ले छलफलका लागि बालाएको बताइएको छ । नेकपामा दुइ अध्यक्ष प्रधानमन्त्री केपि शर्मा ओली र अर्का अध्यक्ष पुष्प कमल दाहालबीच पछिल्लो समय विवाद चुलिएको छ । प्रधानमन्त्री ओलीलाई दुबै पदबाट राजिनामाको माग गरेपछि ओलीले दुबै पदबाट राजिनामा नदिने अडानका कारण सहमति हुन सकेको छैन ।

बैठकमा गृहमन्त्री रामबहादुर थापा, उद्योगमन्त्री लेखराज भट्टसहित केही स्थायी कमिटी सदस्य अनुपस्थित छन् । स्थायी कमिटी सदस्य दीनानाथ शर्माले आफूलाई खबर नभएकाले खुमलटार नगएको बताउनुभयो । ’अहिले पूर्वमाओवादीका कतिपय नेता प्रचण्डको पक्षमा छैनन् । उनीहरूमध्ये केही ओली खेमामा लागेका छन् भने कतिपय वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालका पक्षमा उभिएका छन् ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP