Trending
flash अजम्मरी सामुदायिक बनको पहिलो साधारण सभा सम्पन्न flash विपतमा वाल संरक्षणको विषयमा छलफल flash शिक्षक अभावमा तीन महिनादेखि विद्यालयमा पढाइ प्रभावित समाज पत्रकारहरुनै विधानविपरित राजनीतिक दलको नेतृत्वमा, कसले गर्ने कारवाही ? अपराध मुद्दा मिलाएर जेलमुक्त गराइदिन्छु भन्दै पैसा ठग्ने महिला पक्राउ राजनीति पार्टीलाई कहिल्यै फुट्न नदिने सङ्कल्पका साथ अध्यक्षमा उम्मेदवारी घाेषणा गर्दछु : कमल थापा राजनीति बद्री पाण्डेले कांग्रेस सहमहामन्त्रीमा उम्मेदवारी दिने समाज २४ घण्टामा २ सय ५९ जनामा काेराेना पुष्टि, २ सय ६४ जना निकाे समाज भीरबाट लडेर महिलाको मृत्यु राजनीति केपी ओलीले दर्ता गराए अध्यक्षमा उम्मेदवारी

११ औँ कपिलवस्तु महोत्सवमा दर्शक काे घुइचाे , अाज आइतबारका मुख्य कलाकार यस्ता छन

कपिलवस्तुको वाणगंगा बुद्ध रंगशाला चारनम्बर जितपुरमा जारी ११ औँ कपिलवस्तु महोत्सवको तेस्रो दिन शनिबार चर्चित कलाकार संगै दर्शक झुमेका छन् । महोत्सवको तेस्रो दिन शनिबार चर्चित कलाकारको प्रस्तुती रहेको थियो ।
शनिबार चर्चित सदाबहार गायक सुगम पोख्रेल, वरिष्ठ लोक तथा दोहोरी गायक प्रजापति पराजुली, चर्चित लोक तथा दोहोरी गायिका सन्ध्या बुढा मगर ‘काउली बुढी’ लगायतका कलाकारको प्रस्तुती संगै दर्शक झुमेका हुन् । महोत्सवको तेस्रो दिन शनिबार पनि परेकाले दर्शकको उल्लेख्य सहभागिता रहेको आयोजकले जनाएको छ । यस्तै आइतबार वरिष्ठ लोक तथा दोहोरी गायक प्रजापति पराजुली, चर्चित गायक तथा मोडल दुर्गेश थापा लगायतका कलाकारको प्रस्तुती रहने छ । महोत्सवको तेस्रो दिन शनिबार १५ हजार दर्शकले मेलाको अवलोकन गरेको आयोजकको दाबी छ ।
यस्तै शनिबारको डान्स आइडलमा दुई जना बाहिरिएका छन् । शुक्रबारको प्रस्तुती र दर्शकको भोटका आधारमा शनिबार २ जना बाहिरिएका हुन् । यसरी बाहिरिनेमा रोहित विक र आर्जु क्षेत्री छन् । आइतबार बाँकी रहेका १३ जना प्रतिस्पर्धीबाट शनिबारको प्रस्तुती संगै दर्शकको भोटका आधारमा २ जना बाहिरिने छन् ।
बाणगंगा वेलफेयर सोसाइटीको आयोजनामा ‘युवा क्षमतामा अभिवृद्धि, पर्यटन र कृषिमा समृद्धि’ भन्ने मूल नाराका साथ महोत्सव सुरु भएको हो । पौष १ गतेसम्म हुने महोत्सवबाट ३ लाख दर्शकले अवलोकन गरी ५ करोड बराबरको आर्थिक कारोबार हुने मेला मूल आयोजक समितिका संयोजक राजकुमार खाँणले जानकारी दिनुभयो ।
यता महोत्सवमा राखिएका विभिन्न स्टल मध्ये कृषि स्टलको पनि दर्शकले अवलोकन गरेका छन् । वाणगंगा नगरपालिका भित्रका कृषकले उत्पादन गरेका विभिन्न कृषि सम्बन्धि वस्तुहरु महोत्सवमा राखिएको छ । कृषि स्टलमा कृषि सम्बन्धी जानकारी लिन चाहानेको लागि प्राविधिक ज्ञान पनि सिकाईएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP