Trending
राजनीति मनमोहन अधिकारी अविचलित कम्युनिष्ट आन्दोलनको पर्याय : ईश्वर पोखरेल राजनीति दलमा आबद्ध शिक्षकलाई कारवाही गर्न शिक्षामन्त्रीले मागिन् निर्वाचन आयोगसँग विवरण राजनीति कर्णालीका मुख्यमन्त्री कँडेलले आज विश्वासको मत लिँदै राजनीति मनमोहन अधिकारीको २५औँ स्मृति दिवस आज समाज बाँकेका किसान चैते धानप्रति आकर्षित समाज ट्र्याक्टरबाट खसेर एकजनाको मृत्यु समाज वनमा लागेको डढेलो गाउँ फैलिँदा १३ घर खरानी अन्तर्राष्ट्रिय पत्नीलाई मुद्दा परेपछि स्पेनका प्रधानमन्त्रीले स्थगन गरे सार्वजनिक जिम्मेवारी राजनीति अहिलेको स्वतन्त्रता र अधिकार कसैको निगाहबाट प्राप्त हैन : पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी flash कृष्णनगरले दियो प्रहरीलाई ‘फायर एक्स्टिङगुइसर’

११ औँ कपिलवस्तु महोत्सवमा दर्शक काे घुइचाे , अाज आइतबारका मुख्य कलाकार यस्ता छन

कपिलवस्तुको वाणगंगा बुद्ध रंगशाला चारनम्बर जितपुरमा जारी ११ औँ कपिलवस्तु महोत्सवको तेस्रो दिन शनिबार चर्चित कलाकार संगै दर्शक झुमेका छन् । महोत्सवको तेस्रो दिन शनिबार चर्चित कलाकारको प्रस्तुती रहेको थियो ।
शनिबार चर्चित सदाबहार गायक सुगम पोख्रेल, वरिष्ठ लोक तथा दोहोरी गायक प्रजापति पराजुली, चर्चित लोक तथा दोहोरी गायिका सन्ध्या बुढा मगर ‘काउली बुढी’ लगायतका कलाकारको प्रस्तुती संगै दर्शक झुमेका हुन् । महोत्सवको तेस्रो दिन शनिबार पनि परेकाले दर्शकको उल्लेख्य सहभागिता रहेको आयोजकले जनाएको छ । यस्तै आइतबार वरिष्ठ लोक तथा दोहोरी गायक प्रजापति पराजुली, चर्चित गायक तथा मोडल दुर्गेश थापा लगायतका कलाकारको प्रस्तुती रहने छ । महोत्सवको तेस्रो दिन शनिबार १५ हजार दर्शकले मेलाको अवलोकन गरेको आयोजकको दाबी छ ।
यस्तै शनिबारको डान्स आइडलमा दुई जना बाहिरिएका छन् । शुक्रबारको प्रस्तुती र दर्शकको भोटका आधारमा शनिबार २ जना बाहिरिएका हुन् । यसरी बाहिरिनेमा रोहित विक र आर्जु क्षेत्री छन् । आइतबार बाँकी रहेका १३ जना प्रतिस्पर्धीबाट शनिबारको प्रस्तुती संगै दर्शकको भोटका आधारमा २ जना बाहिरिने छन् ।
बाणगंगा वेलफेयर सोसाइटीको आयोजनामा ‘युवा क्षमतामा अभिवृद्धि, पर्यटन र कृषिमा समृद्धि’ भन्ने मूल नाराका साथ महोत्सव सुरु भएको हो । पौष १ गतेसम्म हुने महोत्सवबाट ३ लाख दर्शकले अवलोकन गरी ५ करोड बराबरको आर्थिक कारोबार हुने मेला मूल आयोजक समितिका संयोजक राजकुमार खाँणले जानकारी दिनुभयो ।
यता महोत्सवमा राखिएका विभिन्न स्टल मध्ये कृषि स्टलको पनि दर्शकले अवलोकन गरेका छन् । वाणगंगा नगरपालिका भित्रका कृषकले उत्पादन गरेका विभिन्न कृषि सम्बन्धि वस्तुहरु महोत्सवमा राखिएको छ । कृषि स्टलमा कृषि सम्बन्धी जानकारी लिन चाहानेको लागि प्राविधिक ज्ञान पनि सिकाईएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP